Skocz do zawartości
Dario

Uchwyt samochodowy do Sensacji

Rekomendowane odpowiedzi

Dario

Witam

Taki temat już był, ale dwa lata temu i wszystko nieaktualne.

Poszukuję wygodnego uchwytu do nawigacji. Mam mega dziwny problem, mam oryginalny uchwyt htc, ale w nim moduł gps nie łapie satelity!! normalnie po wypięciu telefonu i położeniu nawet pod uchwytem nawigacja nagle zaczyna działać.

Polećcie jakiś tani i sprawdzony uchwyt, byleby był praktyczny w użyciu i nie jakiś ogromny.

btw

od dawna myślałem, że mam muduł gps uszkodzony a to durny oryginalny uchwyt powodował, że nawigacja nie działała, ehh

dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

nikt nie uzywa go jako nawigacji ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam uchwytu uniwersalnego, kiedyś tam kupionego, bo różne rzeczy w niego wtykam. Mniej więcej coś takiego: UNIWERSALNY UCHWYT SAMOCHODOWY IPHONE GALAXY INNE (3552957565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tylko inne stopki mam, te uchwyty boczne mam rozłączone na dwie części dzięki czemu mogę je szeroko rozstawić nie blokując przycisków głośności ani złącza mUSB i gąbkę mam grubszą. Wtykam od góry, rogi są zaokrąglone w Sensationie to posuwają się po gąbce bez rysowania obudowy.

---------- Post dołączono o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Te boczne trzymania jak w tym uchwycie: UCHWYT uniwersalny na TELEFON i9300 xperia 8s p17 (3599778260) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ale to dalej nie ten co ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malin

Ja używam uchwytu, który dostałem dawno temu z... Nokią E52 :-) Model CR-115. Telefon się ledwo mieści jak uchwyt jest całkowicie rozsunięty, ale jednak pasuje.

Jest fajny, bo nie ma giętkiego pałąka, a z takimi mam niefajne doświadczenia. Kupiłem kiedyś taki z dość długim giętkim pałąkiem i przez niego na nierównościach drogi cały telefon mi skakał w górę i w dół.

Od tego czasu unikam uchwytów, które mają giętkie pałąki, niezależnie od tego jak twardy drut jest w środku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

dzięki, trudno właśnie coś wybrać przez te wszystkie stopki czy jak to nazwać. ciężko wyczuć co będzie pasować. ale już wiem na co patrzeć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi