Skocz do zawartości
zaq13

Let`s golf 2 HD

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

Zakupiłem sobie na stronce gameloftu tą gierkę (wersja na galaxy s) zainstalowałem, pobrałem 2 paczki z neta i odpaliłem. Fajne intro a po nim ekran ładowania, podczas myślenia, załącza się 3 razy wibracja (raz chwila przerwy i dwa razy) po czym tak jak by się restartowała i znowu leci filmik i tak na okrągło. Boli mnie to że nie trybi mi ta gierka bo jednak za nią zapłaciłem. CO może być przyczyną nie wczytywania się gry i jej "restartowania"? (mam galaxy s z froyo 2.2)

spróbuj zainstalowac 2.2.1 JPY . Gra normalnie śmiga jak wszystkie inne gry Gameloftu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na motoroli defy wystarczyło zmienić język na Angielski przez instalacją gry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra śmiga wyśmienicie... ale tylko podczas filmiku... po nim tylko restart logo i znowu intro... i tak w kółko... zapłacone i lipa. Takie gry powinny być sprawdzane na kompatybilnych urządzeniach przez producenta a nie w ciemno wypuszczana. Kombinowałem na wszelkie możliwe sposoby. Świeżo po restarcie telefonu nawet mogłem wpisać swój nick, ale dalej kawałek muzyczki i tyle, z powrotem intro i logo.

Jeśli ktoś rozwiązał problem bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

SGS 2.3.3

---------- Post dołączono o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Wszystko działa jak należy. Odinstalować, wyczyścić śmieci, zmienić język telefonu na english i zainstalować ponownie... :D Jest dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kupiłem poprzez stronę gameloftu grę Lets Golf 2 jednak przy próbie jej uruchomienia dostaje komunikat: Nie można odtworzyć wideo.

Dziwne bo inne gry jak np. chaos and order chodzą bez problemu.

Rom to miui.

Zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś zmienić język telefonu na angielski przed instalacją gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valdr

Gra najprawdopodobniej nie działa z niektórymi GB 2.3.3. Na Froyo miałem CTD, ale pomagała zmiana lokali na angielski. Na ginger to nie pomaga - wywala do home i już ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi