Skocz do zawartości
Andre_y75

Hotspot 3g udostepnianie internetu przez wifi, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tym ze za zadne skarby nie chce mi dzialac aplikacja, ktora jest zainstalowana w defy Hotspot 3g, próbuje sie połączyć i pisze że operator nie udostępnia usługi... Dziwne;) Poza tym inne aplikacje z marketu też sobie nie radzą albo ja czegoś nie wiem. Telefon mam zrootowany z4root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi ci o udostępnienie internetu przez wifi innemu urządzeniu, to doskonale sprawdza się u mnie Wireless Tether - na zrotowanym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    domadm

U mnie działa bez problemu: korzystam poprzez aplikację "Mobilny hotspot" w programach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam temat, niewiem jak to się działo ale wcześniej wireless tether nie działał, ale teraz jest ok ;)

Co nie zmienia faktu, że oryginalny nie działa i Barnacle tether też a tylko Wireless tether działa. pozdrawiam

Edytowane przez Andre_y75

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

domadm: mógłbys powiedzieć czy ustawiałeś coś dodatkowo w swojej Defy? U mnie mobilny hot spot nie działa... "Nie można ustanowić łącza danych". Internet w telefonie jest bez problemu, ale udostępnianie się nie uruchamia.

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia->Menedżer danych ->Oszczędzanie danych->wyłącz.

Gdy jest włączone to nie dość, że Mobilny hotspot nie działa, to jeszcze mmsów nie pobiera.

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, mimo tego mam ciągle "Nie można ustanowić łącza danych, skontaktuj się z operatorem" :(

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, bo profil baterii ma być na "Inteligentny" a nie "Tryb oszczędzania baterii".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb baterii miałem na "inteligentny", oszczędzanie danych wyłączone i dalej nic. Na trybie baterii "pełny" - to samo :( To bug andka 2.1 w Defy czy tylko mojej sztuki? :| Ciągle ten sam komunikat o braku możliwości ustanowienia połączenia. chyba, ze znaczenie ma fakt, iż nie mam tutaj dostępnej sieci 3G?

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zasięg 3G nie ma tutaj nic do rzeczy. Albo masz jakieś programy, działające w tle, oszczędzające baterię albo oszczędzające dane, albo coś z firmware telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.