Skocz do zawartości
Andre_y75

Hotspot 3g udostepnianie internetu przez wifi, problem

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, wszystko powłączane jak trzeba, żadnego dodatkowego programu który miałby cokolwiek wspólnego z baterią czy oszczędzaniem danych (tryb baterii pełny, oszczędzanie wyłączone) i nic. Może musi być jakiś dodatkowy APN? Mam tlyko Heyah Internet, i Heyah MMS (standardowe przysłane przez operatora).

Telefon ma oryginalne ROM, nie jest rootowany.

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjfox

a wam przy 3G też tak zżera baterię?

przy 2g jest ok - ale przy 3G bateria znika w zastraszającym tempie, nie nadąża ładować z USB z kompa, ani nawet ładowarka!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i niestety, nawet upgrade do 2.2 nie pomógł. We wszystkich możliwych kombinacjach ustawień baterii, managera danych, 2G/3G - ten sam komunikat ""Nie można ustanowić łącza danych, skontaktuj się z operatorem" :( Jakieś pomysły? Na stronie Heyah w samoobsłudze niestety nie ma żadnej dodatkowej opcji do włączenia. Nie mam pojęcia czemu to nie działa...

PZdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flame1

Jaki program użyć żeby hotspot można było uruchomić spod CM7?

Edytowane przez flame1
    składnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kozubi
    No i niestety, nawet upgrade do 2.2 nie pomógł. We wszystkich możliwych kombinacjach ustawień baterii, managera danych, 2G/3G - ten sam komunikat ""Nie można ustanowić łącza danych, skontaktuj się z operatorem" :( Jakieś pomysły? Na stronie Heyah w samoobsłudze niestety nie ma żadnej dodatkowej opcji do włączenia. Nie mam pojęcia czemu to nie działa...

PZdr

Sprawdz na karcie SIM innego operatora. Podejrzewam ze "darmowy" internet w Heyah moze miec jakies ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.