Skocz do zawartości
titus78

Ładowarka biurkowa do Z1

Rekomendowane odpowiedzi

titus78

Witam, pojawiły się w końcu magnetyczne ładowarki Sony DK31 dedykowane do naszej Xperia Z1. Znalazłem najtańszą ofertę na stronie kurtmedia.pl i czekam na dostarczenie. Jak tylko otrzymam to podzielę się wrażeniami. A może macie w zanadrzu coś innego ciekawego. Nie ukrywam, że najlepszym rozwiązaniem byłaby multimedialna stacja dokująca do Z1 podobna do tej z Nota 2 ale czy coś podobnego się kiedyś pojawi to trudno stwierdzić.

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-419913-SONY-MAGNETYCZNA-LADOWARKA-BIUR-DK31-DO-XPERIA-Z1.html

Tapatalking from Z1

Edytowane przez titus78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem ją kupić ze względu na obawy wyrobienia się zatyczki w telefonie.

Ładowarka zaskoczyła mnie małym rozmiarem. Nie wiedzieć czemu myślałem, że ma większe gabaryty. Wykonanie jak najbardziej dobre. Jako, że ładowarka jest lekka i mała podczas wyjmowania telefonu ze stacji należy drugą ręką przytrzymać stację gdyż w innym przypadku podniesiemy telefon razem z ładowarką. Samo dokowanie odbywa się w bardzo prosty sposób i wymaga tylko przeciągnięcia telefonu w bok (w przypadku kiedy nie wcelujemy w magnez).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam sie zastanawiam nad tą ładowarko bardzo fajna tylko swoje kosztuje ;/ tam jest podłączenie USB ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sam sie zastanawiam nad tą ładowarko bardzo fajna tylko swoje kosztuje ;/ tam jest podłączenie USB ?

Nie ma łącza USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę kiepsko, że tel się trzyma tak mocno tej ładowarki (@post mateo997)- liczyłem, że będzie się tylko przykładać xperię do tej stacji :D

Z drugiej strony- skoro trzyma się mocno na upartego można by chyba jej użyć jako statywu też np. w aucie do nawi etc? (oczywiście dock położony na podkładce gecko...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Dokładnie o tym też pomyślałem by wykorzystać ją w samochodzie na podkładce

Tapatalking from Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem chyba najtańszą ofertę za tę stację dokującą, 116 zł + darmowa wysyłka. Jeśli ma ktoś namiary na jeszcze tańszą ofertę, to prosiłbym o jakieś info :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruus

Podzielili byście się jakimiś linkami, a nie tylko kto taniej znalazł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znalazłem chyba najtańszą ofertę za tę stację dokującą, 116 zł + darmowa wysyłka.

Ok fajnie ale zapodaj linka proszę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi