Skocz do zawartości
titus78

Ładowarka biurkowa do Z1

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się w 100%. Generalnie nic to nie jest warte ale jak ktoś już to napisał wcześniej, jedyną szansą na uratowanie w stanie idealnym uszczelek (aby spełniała swoją funkcję ochronną) to ta stacja dokująca.

Edytowane przez Chinchilla
    Nie cytujemy poprzedników - regulamin 4.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A patrzyliście na Chińskie zastępniki? Może coś fajnego wymyślą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgtan

wogóle niewidac tych 150 pln w jakosci wykonania... zeby choć aluminiowa była a fron czarna tafla szkła z napisem sony..jak telefon.. a to zwykły plastik i bardzo kiepskiej jakości kabel z wtyczka usb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za to, co sobą reprezentuje, powinna być w zestawie z telefonem.

Jak nie - w cenie 150 zł powinna mieć dobrego LEDa do powiadomień i np. głośniczki stereo i wbudowaną antenę do słuchania muzyki/radia z telefonu wpiętego w stację.

...czuję się oszukany :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Odebrałem dzisiaj dk31 i o ile spełnia swoją rolę jako ładowarka ti rzeczywiście ceny zakupu nie jest warta, koło 50 zł to powinno max kosztować tym bardziej, ze nie ma nawet w komplecie ładowarki sieciowej

Tapatalking from Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

150 PLN to zdecydowanie przesada za kawałek plastiku z kablem.... szkoda, że sony nie daje np. samego kabla do ładowania z tego gniazda telefonu bo bez podstawki można żyć ale tych zasłonek szkoda na codzienne niemal ładowanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    otest
    Czy ktoś mógłby podać jakie napięcie jest na poszczególnych stykach i gdzie jest plus gdzie minus?Zamierzam zrobić taką stacje

Ja sobie cos takiego w sobote zrobiłem.

Pin od dołu (owalny)jest masą, pin od góry (okrągły +5V . Wewnątrz jest chyba zabezpieczenie (dioda) na wypadek odwrotnej polaryzacji . Nie wiem tylko jaki prąd wytrzyma :)

W oryginale piny są chyba elastyczne - ja mam sztywne i czasami kontakt się traci. magnes nie dotyka dokładnie do obudowy bo musiałem zachować minimalna dystans( grubości taśmy izolacyjnej) by oba pola kontaktowe w gnieździe dotykały do końcówek w "wtyczce". Powoduje to jednak że magnes nie trzyma pełna mocą...

m4cn.jpg

crfq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi