Skocz do zawartości
9452130

Telefon nie widzi sieci WiFi.

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam LG L9 nie używałem wi-fi od kupna bo miałem duży pakiet danych dziś po włączeniu wi-fi nie pokazuje się dosłownie nic.. Iphone 4s pokazuje w tym samym miejscu ok 15 sieci z czego 3 mają max zasięg. brak zasięgu jest nie możliwy ponieważ mam ruter 2 metry od telefonu.

Wspomnę że telefon był w serwisie raz na wymianie przedniego panelu ponieważ ekran świra dostał. ;/

Znów muszę tracić fona na 2 tyg czy da radę jakoś to samemu zrobić? ;/

Soft v20h czysty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W menu serwisowym chyba można sprawdzić, czy odbiornik wi-fi działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, oto kolejny problem. Jeżeli podobny temat już istnieje to proszę o linki bo nie mogłem znalesc.

Do rzeczy gdy z czarnego rozwijanego paska włączam wi-fi jest animacja włączania i to tyle... (Nieraz wyskoczy tabelka ale 0 sieci, tylko Anuluj i Ustawienia, więc w ustawieniach włączam kółko i jest lekko niebieskie - dziwne bo w bluetoof jest bardziej mocno niebieskie i pisze Włączanie Wi-Fi i tak 1,2,3h... co może być problemem? wszystko inne działa, lecz problem pojawił sie dziś i nie wiem skąd przyczyna. Z góry Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Zrób przywrócenie ustawień do fabrycznych (gdzieś w ustawieniach poszperaj i znajdziesz) i wtedy napisz czy pomogło. Pamiętaj że wszystkie twoje dane jak kontakty czy sms zostaną usunięte, więc zrób kopię zapasową (no chyba że masz synchronizację z kontem to kontakty ci się przywrócą).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam. Mam ten sam problem wifi sie wlacza ale nie znajduje zadnej sieci. Dziala udostepnianie wifi i bluethoot. Wgrywalem nowy soft dwa razy o ustawieniach fabrycznych juz nie wspomne...ma ktos pomysl jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Odświerzam. Ma ktoś jakiś pomysł...? Dzisiaj zainstalowałem CrystalPA, po drodze wszystkie możliwe formaty w CWM i dalej to samo. Wszystko działa oprócz wifi...Wgrywałem na V20.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest to tylko głosnik z buzzerem,ale moze się mylę? Też chciałbym wiedzieć gdzie znajduje się antena bo mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi