Skocz do zawartości
Gość Cachorro

TUTORIAL Flashowanie za pomocą ODINA oraz ROOT Samsung Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem od dwóch godzin probuje uporac sie z flashowaniem mialem darky's 9.1 extreme a teraz chciałem przejsc do xwjs3 i pojawia sie komunikat w recovery e cant mount /dev/block/stl10 invail argument

e copy_dbdata_media_;cant mount dbdata

your storage not prepared yet.pleease use UI me nu for format and reboot action \copy default media contet failed

przy czym zaznacza ze robi wszystko czyli format internal sd-card

wipe data/factory reset

wipe cache partition i nie wiem co robic bardzo mi potrzeba galaxy na dzis pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolego a moze mnie nakierujesz co za plik mam sciagnac do rotowania z4e strony xda dewelopers bo za bardzo tego nie kumam

Zrób sobie root. Z recovery CM

SGS JPY+SpeedMod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panowie pomóżcie człowiekowi w potrzebie

---------- Post dołączono o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

teraz powróciłem do jpu działą system al po ponownym przefleshowaniu dalej to samo przy js3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz opisac dokładniej co robisz ? bo nie moge dość do tego... troszke polskiego użyj ok? Nie działa Ci przy flashwaniu romu JS3 ? Wgraj 2.2 a na to JS3 i powinno być dobrze. Ofc jeżeli zrozumiałem Cie poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest tak wgrany mam teraz jpu i wszystko śmiga gdy probuje na niego wgrać xjpy albo js3 to wyskakuje mi w recovery bledy o ktorych pisalem kilka postow wyzej pisze z galaxy wiec do polszczyzny prosze nie przyczepiaj sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To jest tak wgrany mam teraz jpu i wszystko śmiga gdy probuje na niego wgrać xjpy albo js3 to wyskakuje mi w recovery bledy o ktorych pisalem kilka postow wyzej pisze z galaxy wiec do polszczyzny prosze nie przyczepiaj sie ;)

Olej te błędy. Też miałem je w recovery 2e i 3e. Uruchom w recovery Clockworda.

SGS JPY+SpeedMod

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę bo aby wgrać update.zip trzeba zalogować się do systemu a mi ciągle wibruje fon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj 2.1 JM8 lub JM1 z włączonym repartition a na to JPY Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! plik dajesz jako pda bez repartition . Wszsytko powinno działać jak zrobisz to poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, chciał bym wgrać JPY na mojego SGSa ale mam pewien problem, mianowicie gdy podłączam telefon w trybie Download do komputera, komp go nie rozpoznaje, mimo tego, że mam zainstalowane sterowniki podane w pierwszym poście. Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, chciał bym wgrać JPY na mojego SGSa ale mam pewien problem, mianowicie gdy podłączam telefon w trybie Download do komputera, komp go nie rozpoznaje, mimo tego, że mam zainstalowane sterowniki podane w pierwszym poście. Co może być przyczyną?

A restartowałeś komputer po wgraniu sterowników?Jeśli nie,to spróbuj tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi