Skocz do zawartości
Lenka85

Pobieranie opłat za przesył danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam DEFY od 2 dni i problem, mam w domu router bezprzewodowy , łącze się z nim przez tel- nie ma żadnego problemu z połączeniem, ale mimo tego orange pobiera mi kase za przesyłanie danych...nie wiem dlaczego tak sie dzieje, poza tym w górnym pasku widnieje mi ciągle ikonka E z dwoma strzałkami - czy to znaczy że łączy sie z netem przez Orange? . Bede wdzięczna za jakąkolwiek pomoc bo jestem zieloniutka w tych sprawach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ajgor

Wydaję mi się, że powinieneś sobie wyłączyć "dane komórkowe" . W pudełku od Motoroli powinieneś mieć taką małą karteczkę z instrukcją jak to zrobić. Sam mam tak zrobione i wszystko jest w porządku.

Tapnięte z Motoroli Defy

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję jak najszybciej wejść przez wifi na android market ściągnąć i zainstalować program toggle data widget.

Po ściągnięciu wrcamy na pulpit i przytrzymujemy na nim palec. Wybieramy opcję widżety systemu android i wyszukujemy toggle data. Klikamy, potem klikamy done i wuala. Zielony pasek oznacza włączoną transmisję,

Jednak później radzę zainstalować program widgetsoid. Jest to np. Poziomy pasek ze skrótem do włączenia wifi oraz włączenia/wyłączenia transmisji danych. Działa najlepiej ze wszystkich jakie testowałem na defy jednak trzeba się nim trochę pobawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x