Skocz do zawartości
Lanc

Dualboot WP7 i Android

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie jest tak że nawet jak jest ten dual boot to jak ponownie odpalę WP7 to skasuje i tak mi dane z sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    odświeze temat ale mam kilka pytań, zrobię według instrukcji dla jednej karty microSD. Bo to chyba wygodniejsze niż używanie dwóch kart? Tylko teraz pytanie, mam kartę 4GB - będzie chyba za mała tak? Kupić 8GB class 10 czy lepiej 16GB class 4? Czy później normalnie mozna z karty pamięci korzystać mając na niej dwa systemy? Mogę np wgrać nawigację? Proszę o możliwie szybką odpowiedź.

Kup kartę pamięci 16GB, podzielisz ja na pół na dwa systemy i na Windows Phone 7 masz darmowe mapy Nokii które są wręcz cudowne :3

Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

---------- Post dołączono o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

pewnie jest tak że nawet jak jest ten dual boot to jak ponownie odpalę WP7 to skasuje i tak mi dane z sd?

Wpierw instalujesz rom na całej karcie pamięci, potem wykonujesz reset fabryczny i telefon się resetuje lecz nie pozwalasz mu się włączyć(system) - wyjmujesz baterie.

Na komputerze zmieniasz wartość pamięci która zajmuje WP7 - jest to nie wykrywalny format.

Po zmniejszeniu tej wartości do dajmy połowy karty wykonujemy boot Windows Phone i telefon nie formatuje znowu pamieci-widzi że ja ma i odpala co za tym idzie nie wykrywa tez drugiej partycji na której instalujemy Androida-i w drugą tak samo

Tapnięte z Tajwańskiego Lwa ;3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    red

Witam Panowie,

Zrobiłem dual boota wg metody na jedną kartę wszystko poszło ok... jednak tel prosi mnie o sformatowanie karty i nie mogę robić np. zdjęć nie mam tak jak by dostępu do pamięci.

Jakieś pomysły? Może ktoś już spotkał się z problemem?

Panowie, a moze i panie nikt nic nie podpowie? Czy temat HD2 na tym forum juz umarl?

Smigam sobie na windowsie i jest spoko, ale czasem przydal by mi sie andek.

Edytowane przez delibear

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi