Skocz do zawartości
Krzysiec

Samoistnie zmieniający się dzwonek połączeń itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukałem w dziale lecz nie znalazłem :P A mianowicie ...

Czy Wy również spotykacie się na swoich x8 z czymś takim, że dzwonek połączeń oraz powiadomień SMS sam się wam zmienia na inny? Nie mówię o sytuacji gdzie tel jest podpięty do PC i nie wykrywa karty. No chyba, że po jednorazowym podpięciu telefonu dzwonek się zmienia ... w co nie bardzo chce mi się wierzyć. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Bo kobieta cały czas mi mówi, że znowu miała inny dzwonek niż ustawiony i już nie mam pojęcia co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DarAss

Tez tak czasem mialem i za chiny nie wiem czemu. Zmienilem jeszcze raz i narazie trzyma...

Wysłane z mojego Galaxay S przez Taptalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Czasem sie tak zdarzy jak telefon ma zawiechę i nagle zgubi karte sdhc. Ale miałem to chyba max 2 razy

Edytowane przez rdy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi też się chyba ze dwa razy zdarzyło, że sam pozmieniał dzwonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możecie sprawdzić czy nie dzieje sie wam to czasem po resecie telefonu? (ponownym jego uruchomieniu) Bo probuję znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy. Dziwne ze same sie zmieniaja :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałam taką sytuację po zainstalowaniu Winampa. Zmienil mi się dzwonek alarmu i dodal się dzwonek w jednym kontakcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm możliwe bo probowałem jej zainstalować Power AMP ... moze cos on namieszał ... Niemniej juz po raz kolejny sie to u niej dzieje ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hmmm możliwe bo probowałem jej zainstalować Power AMP ... moze cos on namieszał ... Niemniej juz po raz kolejny sie to u niej dzieje ...

Power AMP raczej nic nie miesza. Miałem go zainstalowane, telefon zmieniał dzwonki, chyba z 2 razy. Teraz go wyrzuciłem, ale dźwięk znowu się zmienił. Już nie chce mi się tego ciągle zmieniać i zostawiłem tak jak jest. Również nie znam przyczyny dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaracz

Ja mialem ostatnio ta sama sytuacje i nie wiem czemu obczaje co i jak. A jeszcze ostatnio wyciagam mojego SGS z kieszeni a ten dziad sie sam zresetowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy w jakim miejscu się to robi

zauważyłem że jak coś robimy na telefonie np. gra wyjdziemy z niej

telefon jest jeszcze jakiś czas obciążony i zaczyna ktoś dzwonić to melodyjka się zmienia na ustawioną ogólnie do telefonu

przyczyna

sam telefon nie nadążył z odczytaniem informacji kto dzwoni do nas i włączył dźwięk ogólny

zauważyłem też że w romie 2.1.1.A.0.6 ta uciążliwość jest w mniejszym stopniu

a w romie 2.1.1.A.0.16 zdarza się często, nawet nie potrafi w niektórych momentach przydzielić zdjęcia i nazwy osoby dzwoniącej tylko sam numer telefonu się wyświetla, po chwil dzwonienia wskakuje fotka i nazwa kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi