Skocz do zawartości
Kaszell

Prośby o reupload!

Rekomendowane odpowiedzi

w pierwszym linku też szukałem ale nie moge znależć XEO ani XEU, a na sammobile nie moge się zarejstrować, nie wiem czemu ale nie idzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś gappsy do romu Helly Bean?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up snuffek

dawno już pisałem tutaj prośbe o to, już dawno to nie aktualn, sam znalazłem ten ROM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak w temacie potrzebuje jednoplikowy rom 2.3.6 do i9000...oddaje telefon starszej osobie.

Teraz posiadam 4.2,cyanogen wersje stabilną ale mino wszystko jest niedopracowana. Uzywałem telefonu przez dłuższy czasale nie mogłem znaleźć tak prostej rzeczy jak kopia kontaktów z telefonu na karte sim - poprostu jej nie ma

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję jakikolwiek ROM 3-plik na I9000 + jakiś 1 plik z serii JWx - obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Phoe

Może dla niektórych będzie to głupi problem, ale na serio mam problem ze znalezieniem niezmodyfikowanego Jelly Bean. Jestem w tym nowa i z punktu widzenia typowego użytkownika mam poczucie ogromnego bajzlu w aspekcie androida. Przejrzałam dziesiątki stron, ale wszystkie linki do Jelly Bean wygasły :/ Nie wiem, czy w ogóle istnieje jakaś oficjalna strona, gdzie można pobrać nowy ROM do mojego Samsunga Galaxy S - w każdym razie nie dotarłam do niej mimo wielu zapytań w google (nie wiem, może dobrze się maskuje ;P). O aktualizacji przez Kiesa mogę zapomnieć, bo przez 4 lata użytkowania telefonu nie miałam ani jednej dostępnej aktualizacji (przez co przez cały ten czas siedzę na nieaktualizowanym andku). Nie mam już gwarancji na mojego Samsunga, więc serwis też odpada. Chciałabym wgrać rom samodzielnie przez Odina, ale problem w tym, że nie mogę znaleźć Jelly Bean, który mnie interesuje. Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. Proszę o wyrozumiałość i pokierowanie mnie w odpowiednim kierunku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5

wydaje mi się (i nie tylko wydaje), że na sgs nie wyszedł JB

a wszystkie wiadomości masz tutaj:

ROM-y & Modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi