Skocz do zawartości
Kaszell

Prośby o reupload!

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991

Mi się nie wydaje tylko jestem pewien że ostatni oficjalny android na i9000 to gingerbread 2.3(6) Wsparcie nie jest wieczne niestety

Jeśli zależy Ci na oryginalnym wyglądzie to możesz wgrać taki soft który się do niego upodabnia lub po prostu launcher z wyglądem TouchWizza

Z nieoficjalnych romów masz do wyboru w zasadzie wszystko od 2.3 do 4.4 i w dodatku działają szybciej niż oficjalny. Nie przejmuj się brakiem aktualizacji tylko wgraj coś fajnego i ożyw swój telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam potrzebuje JVZ + kernel w spisie chronologicznym jak i w temacie poświęconym JVZ linki nie działają niestety , na xda również.

Potrzebuje go by wgrać jako bazę pod CM.

Jakby ktoś miał proszę wrzucić na jakiś serwer z góry dziękuję .

Robiłem system (windowsa na laptopie) miesiąc temu i kurde wszystkie pliki jakie miałem między innymi ten JVZ + kernel mi się skasował a zapomniałem to wypalić na CD.

--------------------------------------------------------------------

Witam znalazłem już ten soft jest dostępny w tym temacie http://forum.android.com.pl/f193/i9000xwjvz-android-2-3-6-a-117246/index25.html

Na stronie 25 udostępnia ten soft forumowicz pikso na swoim google dysku jakby ktoś szukał

Edytowane przez forotten
    Rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje romu Resistance v10 w wersji z poprawionym wyświetlaniem esemesów.

Mam wersję bez tego updejtu. Może być również sam update do sms do Resistance v10.

Żaden link który znalazłem i na forum i za pomocą google nie działa.

Dziękuję z góry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć ;)

Wiem, ze to już temat prehistoria, ale dla wspomnień kupiłem od kolegi dziś właśnie i9000. Stoi on obecnie na CM 4.4.4 ale jest nie do użytku.

Ma ktoś może jeszcze na swoim dysku ROM 3-plikowy, jakikolwiek, może być na 2.3.4 / 2.3.5 / 2.3.6, byle by był. Linki po tylu latach niestety wszystkie padły, a chciałbym odświeżyć ten telefon i doprowadzić go choćby do stanu minimalnej używalności ;) ew jakieś namiary na takie softy? Najlepiej linki z chomika, one tam wiecznie żyją póki się ich samemu nie usunie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991
    Napisano (edytowane)

@abdul190 Nie wszystko wygasło ;)

3-plikowiec

Prawdopodobnie to samo jest na Chomiku, wyszukaj nazwę paczki

Edytowane przez stark2991
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, to jeszcze raz ja :D Pytanie raz jeszcze o 3-plikowy soft, pokroju tego JS8, ale może któryś z was ma w kolekcji taki 3-plik, tylko XEO? Nie powiem, bo ten JS8 uratował mi tyłek, nie mniej razi mnie to, że to NEE a nie nasz polski XEO, na czym mi zależy ;) a już cud miód jakby to był JVT :D 

Potrzebuję też tego romu:

Najlepiej w wersji v6 RC1 lub v6.1 :) 

Pozdrawiam,

Edytowane przez abdul190

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@abdul190 Tu masz JVT

XDA - JVT

Mam też na dysku jakiś ROM JVZ, ale nie testowany i musiałbym go wrzucić gdzieś bo nie mogę znaleźć skąd pobrałem. ogólnie jak poszperasz troszkę w sieci to znajdziesz co potrzebujesz, na Chomiku tez często są ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jeronimo  a jakiś 2.2.1 3 plikowy ale na XEO znajdzie się może? Ja wiem, że ten co mi podesłałeś ma język polski, choć jego csc to NEE, ale chciałbym telefon doprowadzić do perfekcji i wsio na ogłoszenia :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wiem ze temat był poruszany wiele razy ale te starożytne linki niedziałają.

Otóż ucegliłem swojego samsunga i potrzebuję 3 plikowego romu (pit, csc, pda, phone) aby go odceglić. 

Proszę o pomoc w znalezieniu działającego linku do 3 plikowego romu najlepiej w wersji 2.3.6/2.3.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi