Skocz do zawartości
lukaszpwa

[ZBIORCZY] Zakup telefonów Lenovo z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Positive

Panowie, nie można takich dylematów rozwiązywać za pomocą PW?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się Panie Moderatorze - załatwiłem przez PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli zakupiliscie telefon w Polsce u konkretnej firmy, to podzielcie sie swoja opinia tutaj, jednak popierajcie to argumentami, tak aby nie bylo podejrzen iz jest to kryptoreklama albo kryptoantyreklama. Bedzie to przydatna informacja dla innych uzytkownikow. Posty uzytkownikow z 0 iloscia postow beda od razu kasowane.

Przypominam iz w tym temacie nie wypowiadamy sie o zakupach z Chin, sluzy do tego osobny watek. Tutaj wymieniamy sie doswiadczeniami zwiazanymi z zakupem telefonow z Polski.

Posty zawierajace dyskusje o przewagi kupna z Polski/spoza Polski beda od razu usuwane, a ich autorzy nagradzani ostrzezeniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Poszukując Lenovo P780 znalazłem taką oto aukcję:

Z PL! LENOVO P780 8GB 900MHZ AERO2 TYLKO U NAS! (3922163676) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co o tym myślicie? Przeczytałem o tym modelu wiele artykułów zarówno na polskich, jak i zagranicznych forach, lecz pierwszy raz spotykam się z wersją 8GB. Bubel czy po prostu rzadki model?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy czy parasz się modyfikacjami a zasadniczo zmianą oprogramowania, bo pod wersje 8GB nic nie znajdziesz, bo ich nie ma, jest jedna, za to masz drugie tyle wbudowanej pamięci.

W wersjach z 4GB a są dwie, chińska i ta druga można w pewien sposób zmienić rodzaj posiadanego oprogramowania na wersję azjatycką lub na odwrót, co pozwala na aktualizację do najnowszej VIBEROM producenta, pomimo różnic w partycjonowaniu pamięci wbudowanej. Wersje 8GB są to na rynek głównie USA.

Więcej info w dziale modelu, podaje przykładowo.

P.S. - nie liczył bym na język polski w telefonie ale zapytać przed kupnem nie zawadzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jednak zostanę przy pierwotnym planie i kupię wersję 4GB :) Dzięki za odpowiedź ;)

Edytowane przez Sphinxxx
    nie cytujemy poprzedzającego posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gwarancja jak wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak przeglądam sobie oferty odnośnie A820 na allegro. Ciekaw ile naprawdę kosztuje przesyłka, a ile zgarnia sprzedawca, ba pośrednik. Dużo jest też podróbek, np. A820c, opisy nie zawsze precyzyjne. Również odnośnie VAT-u piszą w zakładce "O mnie", więc jak ktoś nie patrzy to nie wie. W sumie ja też mam dość duży dylemat gdzie kupować, bo VAT na aliexpress czy na allegro mogę również dopłacać, jednak na ali jakby znalazł coś za te 140$ z darmową wysyłką to wyszedłbym troszkę taniej gdybym musiał jeszcze VAT płacić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Youras

Panowie ja mam pytanko...szukałem wcześniej tego telefonu na forum ale nie mogłem znaleźć. Mogę zamienić się na lenovo vibe x s960.Aktualnie mam LG 4XHD. Jak myślicie opłaca się za moją dopłatą 200zł.? telefon lenovo jest nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kupujcie tylko od profian-trade, nie przyjmuje zwrotow i nie uznaje gwarancji. Zarobi 400zl na telefonie i do widzenia.

Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk 2

Edytowane przez majster79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi