Skocz do zawartości
xbaker

Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poproszę o reup do najnowszego cwm na L9, w tamtym topicu strona przekietowuje mnie na jakas platna subskrypcje. Pozdrawiam

Znalazlem na xda, http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2733471 tylko ze tam są 2 wersje - ktora mam wybrac?

Edytowane przez Gizior89
    update tresci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Normalną, bez 2nd-init.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poposiłbym działajacy link do softu v20a lub b ... z JB dla p760 (l9). Mamzablokowany bootloader a na innych softach mi nie idzie proba odblokowania (oczywisty restart telefonu).

Prosze ew o podrzucenie linkow gdzie mozna kupic kabel serwisowy/ ew na terenie Warszawy lokalizacje.

DZIEKI!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Witam. Potrzebuje link do zmodyfikowanego kernela na V20O od Artasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ostatnio przy edycji build.prop popełniłem jeden błąd - dodałem o jedną literke za duzo w modelu telefonu i... Telefon sie nie uruchamia...

Jedyne co działa to logo lg, a po chwili dźwięk i czarny ekran. Dodam że tryb S/W Upgrade nie działa, a działa jedynie tryb recovery. Chcę wgrać na nowo plik build.prop przez adb, dlatego potrzebuje gotowego czystego pliku do LG L9. Jeżeli ktoś ma będę bardzo wdzięczny :)

(Mój soft Brandowany Jelly Bean 4.1.2 Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam nie wiem gdzie napisać piszę tutaj. Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jakie recovery zastosować pod ten rom z Xda ? [ROM][P769/P760/P768/P765] UltraROM [4.2][11… | LG Optimus L9 P760, P765, P768, P769 | XDA Forums Z góry dziękuję za link ;) Oczywiście pod Lg L9 P760

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Wydaje mi się że pod każdym zadziała. Obojętnie czy to będzie CWM, TWRP czy jeszcze inne. Polecam TWRP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co robię źle wgrywałem już wszystkie romy z tego forum i innych także wszystko działało bezproblemowo :) Niestety z tym nie mogę sobie dać rady [ROM][P769/P760/P768/P765] UltraROM [4.2][11… | LG Optimus L9 P760, P765, P768, P769 | XDA Forums >:( jakieś porady? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

W recovery zrób wipe /system /data /cache właściwie wszystko oprócz karty sd i wtedy spróbuj zainstalować. Dla pewności możesz wykonać wipe 2 razy. ROM jest zarówno na zablokowany jak i odblokowany bootloader więc powinien normalnie pójść. Jeśli dalej nie przejdzie, to będziesz bez softu, jednak wgrasz go (stockowy ROM) metodą by Bride przez S/W Upgrade.

Jeszcze pytanie, czy podczas instalacji z zipa pojawiają się jakieś komunikaty o błędach? Jak objawia się to że "z tym nie możesz dać sobie rady"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi