Skocz do zawartości
Bieniu

Elelinux 7.1.0 RC1 Hero 3.1 (25.07.2011)

Rekomendowane odpowiedzi

Krygo

Potwierdzam. Najnowszy elelinux jest genialny. Animacja wyłączania ekranu tnie ale poza tym rom wymiata! A z kernelem EVO3 od Feeyo śmiga jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Krygo używasz może Astrid albo NewsRob? Te dwa programy sprawiają mi trochę problemów pod Elelinuxem. Mianowicie zawiesza się w nich synchronizacja z serwerem Google. Ikona w pasku powiadomień zastyga i dopiero po kolejnej synchronizacji znika (a czasem dopiero po restarcie telefonu wszystko wraca do normy). Nie wiem czy to wina romu czy programów. Może mógłbyś to sprawdzić to bym autorów zaczął molestować o poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Niestety nie korzystam z żadnego. Programy nie są darmowe więc nie mam jak ich sprawdzić.

Edit:

NewsRob (Google Reader / RSS) jest darmowy i zaraz sprawdzę.

Edit2:

Konto dodało się bez problemu, aplikacja pobrała newsy i mogę je bez problemu przeglądać. Reklamy trochę przymulają ale program działa. Nie ma problemów z synchronizacją.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Problem nie występuje zawsze tylko czasem. Ikonka synchronizacji nie znika z paska mimo, że program nie pobiera danych. Rano wgrałem kernel EVO3 od Cronosa i po tym jak na razie problem nie wystąpił więc możliwe, że to jest rozwiązanie. Potwierdzam to co pisałeś wcześniej, na tym kernelu system dostaje jeszcze większego kopa. Najbardziej to widać przy pisaniu na Swypie. Dużo szybciej rozpoznaje słowa. Do tego polecam najnowszego LauncherPro, który został zoptymalizowany do pracy pod andkiem 2.3 i pracuje dużo płynniej. Świetny rom i na to wygląda, że będzie rozwijany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Kod odpowiadający za animacje itp pochodzi z CM więc kolejne nightly powinno już śmigać podobnie do elelinux'a. Zaraz przetestuję LauncherPro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A działa na nim poprawnie SoundHound? Bo pod Elelinuxem_Special_Edition_2.2.1_Final SoundHound ciągle się zacina.

Edytowane przez ansurgus
    literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu
    A działa na nim poprawnie SoundHound?

Przed chwilą sprawdzałem - działa.

Krygo wgrałeś fiksa na wycieki pamięci? Mam wrażenie, że po wgraniu go animacje już nie są tak płynne :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki. Jak się dostanę do mojego recovery to go wrzucę i potestuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Krygo wgrałeś fiksa na wycieki pamięci? Mam wrażenie, że po wgraniu go animacje już nie są tak płynne :(

Po wgraniu tego fixa animacje znowu tną ale jak przeflashujesz rom bez robienia wipe po wgraniu fixa to działają obie rzeczy tzn pamięć nie wycieka i animacje są płynne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi