Skocz do zawartości
Bieniu

Elelinux 7.1.0 RC1 Hero 3.1 (25.07.2011)

Rekomendowane odpowiedzi

jazzu

Generalnie rom fajny, jest jednak problem, facebook wywala sie non stop, igo nie ma dzwiekow, Sygic przy uruchomienie przestaje odpowiadac i sie wywala i wiele programow robi podobnie, wgrywalem 2 razy, pelne czyszczenie telefonu, format karty..

Moze to moja niewiedza, nie jrestem ekspertem, z poprzednia wersja nie bylo problemu, podsumowanie: bardzo niestabilny rom, ale dziala szybko.

Sent from my Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że czasami podczas wpisywania czegoś w wyszukiwaniu (Może to być wyszukiwanie w markecie, przeglądarce, czy gdziekolwiek indziej) nie wyświetlają się pisane litery. Tekst jest pisany, bo ko kliknięciu 'ok' wyszukuje wpisane słowo, ale po prostu w polu "Wpisz (...)" nie wyświetla się to, co piszemy.

Pomaga reset telefonu. Też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

To kolejny objaw wycieku pamięci. Autor romu wciąż nad tym pracuje. Próbuje skorzystać z plików pochodzących z Androida 2.3.2, w którym błędu nie było.

---------- Post dołączono o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Generalnie rom fajny, jest jednak problem, facebook wywala sie non stop, igo nie ma dzwiekow, Sygic przy uruchomienie przestaje odpowiadac i sie wywala i wiele programow robi podobnie, wgrywalem 2 razy, pelne czyszczenie telefonu, format karty..

Moze to moja niewiedza, nie jrestem ekspertem, z poprzednia wersja nie bylo problemu, podsumowanie: bardzo niestabilny rom, ale dziala szybko.

Oj przesadzasz. Facebook działa na tym romie idealnie. iGo i Sygica nie używam. Na pewno Twoje wersje poprawnie pracują pod Gingerbreadem? U mnie Navigon działa bez najmniejszych problemów. ROM ma jedynie problemy z wyciekiem pamięci. Reszta jest szybka i stabilna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jazzu

Facebook wywraca sie wszedzie oprocz aktualnosci, kontakty, miejsca itp. powoduje brak odp. i zamkniecie aplikacji, kilka razy flashowalem i kupa... tylko czekac, bo rom chodzi bardzo fajnie.

Sent from my Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Ja testuję od rana. Przesiadka z Cronos Gingera 2.1. W Elelinuxie mam kernel Las Venturas najnowszy. Cronos mam wrażenie troszkę bardziej responsywny (na pulpitach) za to na Ele programy uruchamiają się zdecydowanie szybciej i animacje okien są płynniejsze. Jak na razie błędu wycieku pamięci nie zanotowałem. Ogólnie jest bardzo dobrze. Jak dla mnie lepszy od Cronosa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bieniu

Od rana to ciężko mi powiedzieć bo dużo instalowałem/konfigurowałem/itp. Jutro będzie test baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atc5

Jeśli chodzi o responsywność na pulpitach. to dla mnie pełna dyskwalifikacja ! efekt jest taki jakby ekran stracił czułość, tzn działa dobrze ale tylko wtedy gdy macham wolno palcem (albo mam tak szybkie palce :) ), przy moim normalnym machaniu palcami najzwyczajniej nie załapywał (za szybki jestem czy jak ?), gdyby to jakieś przypadkowe było to ok, ale ja mam 100% powtarzalność szybkiego machnięcia i aplikacje w appdraw sie nie przewijaja, pulpity nie zmieniają . Wróciłem na Cronosa 201 (chyba jeszcze dziś sprawdze Cronosa 210)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Może to wina launchera? Stockowy z gingera nie powala...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi