Skocz do zawartości
Navicula

Goclever Hybrid - kopiowanie plików przez USB.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Od kilku dni jestem niezbyt szczęśliwym posiadaczem Goclever Hybrid, z którym toczę boje od momentu wyjęcia z pudełka.

Walka trwa na kilku frontach, a jednym z nich jest próba skopiowania plików przez kabel USB

Mam zainstalowane sterowniki, PC wykrywa podłączenie tableta, pokazują się paski napędów (pamięć wewnętrzna i dodatkowa karta SD). Po włączeniu w tablecie nośnika USB pojawia się komunikat, że nośnik jest podłączony, robocik zmienia kolor na żółty. W PC mogę teraz przeglądać zawartość pamięci urządzenia i karty SD.

Nie ma problemu z kopiowaniem plików z karty na PC, w drugą stronę nie jest już tak różowo.

Mogę kopiować pliki .txt i dokumenty OpenOffice. Innych plików, np. fotek, filmów, dokumentów PDF zapisać nie można. PC próbuje przez kilkadziesiąt sekund zapisać plik, ale to się nie udaje i wyrzuca komunikat, że zapis się nie powiódł i należy usunąć zabezpieczenie przed zapisem. Coś sprawdza najwyraźniej zapisywane pliki, to coś jest na tyle cwane, że zagląda do środka- plik tekstowy, w którym zmieniłem rozszerzenie na pdf kopiuje się bez problemu.

Wyłączyłem awasta w PC, z tabletu wywaliłem w ogóle, podobnie jak programiki do czyszczenia androida. Nie pomaga niestety, kopiować się nie da.

Czy ktoś spotkał sie z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi