Skocz do zawartości
ściana

Telefon zawiesza się na logo przy próbie instalacji cm10.2.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio długo korzystałem z cm 10, ale znudził mi się i postanowiłem zainstalować najnowszego cm 10.2. Wszystko działało dobrze z wyjątkiem tego że nie miałem zainstalowanego sklepu google play. Stwierdziłem, że próba zainstalowania ponownie gapps'a rozwiąże problem. Niestety nie pomogło. Próbowałem zainstalować z poziomu apk - też nie pomogło.

Miałem zamiar zainstalować jakiegoś innego lecz najpierw zrobiłem full wipe i instalowałem jeszcze raz system i właśnie w tym momencie gdy proces instalacji był mniej więcej w połowie telefon się wyłączył. Włączyłem go więc lecz od tej pory telefon wyświetla logo które pojawia się przy uruchamianiu telefonu, nie mogę wejść w boot menu diodka się nie świeci nic nie mogę zrobić, próbowałem kilkanaście razy wyjmować, wkładać baterie i włączać telefon ale nic się nie da zrobić.

Czy jest jakaś rada na to, może zmiana systemu z poziomu komputera, proszę o pomoc, z góry dziękuje. :D

Edytowane przez pavulon00
    poprawiono nazwe tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ket.rab

Raczej tylko wgrywanie sbf i wszystko od nowa. Myślę że przy full wipe zrobiłeś data, system :)

Spróbuj wgrać jeszcze raz rom CM10.2 i upewnij się że posiadasz odpowiednie gapps dla 10.2

Wysłane z mojego Galaxy Nexus

Edytowane przez ket.rab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie wgrywałem dzisiaj system przez RSD Lite ale wygląda na to że podczas instalowania padła mi bateria i program we gule nie widzi telefonu (jak podłączam do kompa to świeci się biała dioda). Będę musiał naładować nią w telefonie kolegi.:)

A tak w ogóle do cm 10.2 który gapps działa bo jak wspomniałem jak zainstalowałem ten do którego skierowany jest link telefon nie wyświetlał ikony;/.

Edytowane przez pavulon00
    literówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi