Skocz do zawartości
s4k3

LG G2 Opinie i wrażenia z użytkowania. W tym wątku nie zadajemy pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

memphis21

Jestem ciekaw opini uzytkowników, którzy przesiadli się z HTC ONE, albo One X. Jaki macie zdanie. Zastanawia mnie ta obudowa i pamięć ROM czy szybko ją zapełniacie;)?? Sam sie poważnei zastanwiam nad zmianą ze względu na ( podobno ) świetna baterie ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

ja sie przesiadlem z htc one i aparat wg mnie lepszy a bateria niebo a ziemia. pamieci mi starczy dlatego zdecydowalem sie na zmiane.

---------- Post dołączono o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Kuban jak go wrzuciles? moglbys w skrocie opisac jak go wrzucic na telefon. ten stock z xda?? czy oprocz pliku z softem trzeba cos jeszcze pobrac? i jak dostac sie by go wrzucic przez zip. i napisz czy dziala Ci OTA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21
    ja sie przesiadlem z htc one i aparat wg mnie lepszy a bateria niebo a ziemia. pamieci mi starczy dlatego zdecydowalem sie na zmiane.

A jak z jakością wykonania??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i pierwsze dni z G2 za mną, poprzedni telefon to Galaxy Nexus i9250. Przyciski z tyłu, są ok, choć przeze mnie prawie nie używane dzięki opcji KnockON (odblokowanie poprzez dwuklik[tap] w ekran), ekran niesamowity, i bardzo małe ramki bardzo na plus. Irytujące są aplikacje z brandu play, więc czystka niebawem. Dźwięk z głośnika bardzo czysty i tego mi brakowało w poprzednim telefonie. Ogólnie wszystko ok, złego słowa nie powiem! Wersja black palcuje się jak każdy ekran na początku, myślę że to minie. Czekam na quickwindow i mam nadzieję że mnie nie zawiedzie, również liczę na ciekawe romy.

Problemy (?) z automatyczną jasnością również u mnie, jestem ciekaw jaka jest zasada działania. ;) Dostęp do wszystkiego co potrzebne w panelu powiadomień również na plus dla mnie, oraz duża konfigurowalność.

Administracjo - czekamy na swój dział, bo w tym bałaganie słabo się szuka informacji o G2...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Z paneli powiadomień najfajniejszy jest dla mnie Quick Remote zminiaturyzowany na pasku, naprawdę genialne.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

oprocz tego ze to plastik to super. s3 wg mnie duzo gorzej wykonany, ale sa plusy i minusy plastiku mniej sie rysuje napewno

---------- Post dołączono o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

jakby komus pamieci bylo mało to prosze bardzo Mini MicroSD Card Reader by Meenova

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktem jest, że nowe technologie użyte w bateriach teraz od polimerów w górę, gdy ładujemy paradoksalnie baterię im jest mniej rozładowana to jej czas życia się mniej skraca... Czyli jak ładujemy nawet gdy nie jest do połowy rozładowana. Te baterie lubią być naładowane do pełna :-)

I wiem, że zaraz odezwą się znawcy którzy wiedzą "lepiej", ale przyjmijmy, że mam tą informację z testów z Discovery :-)

I oświadczam, że nie będę polemizował w tym temacie z żadnym "znawcą" :-) który wie lepiej.

Poczytajcie sami....

Nie mniej, telefon jest super a bateria wytrzymała. podobno LG użyło w G2 jakiejś swojej nowej technologii....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest fajne w tym telefonie tylko ta obudowa jest śliska i telefon dość nie pewnie trzyma się w rękach.

Zastanawiam się mocno czy go nie opchnąć a w zamian nie kupić na eBay-u Motorolę Droid Maxx.

Bebechy co prawda trochę gorsze ale za to obudowa miód malina,bardzo ładnie wygląda taka kewlarowa obudowa i świetnie i przyjemnie się trzyma taki telefon w rękach. Poza tym posiada wyświetlacz super amoled czyli w celu wyświetlenia na ekranie np. bieżącej godziny ekran podświetla tylko fragment objęty wyświetlaną informacją a nie tak jak w naszych G2 gdzie w takim przypadku podświetlane są wszystkie piksele co w znacznym stopniu ujemnie wpływa na zużycie baterii która to w Droid Maxx jest jeszcze lepsza niż w G2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rp1986

Ka nie zamienię tego telefonu na nic innego przez dłuższy czas.jest po prostu idealny jak dla mnie.bateria,ekran a nawet wykonanie pomimo że z plastiku to wysoki poziom.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi