Skocz do zawartości
s4k3

LG G2 Opinie i wrażenia z użytkowania. W tym wątku nie zadajemy pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

pitt_99

Na lumie tez padl. Zdjęcia były robione jednocześnie. Dokładnie takie same różnice są przy pełnym zachmurzeniu.
Ewidentnie nie chcesz uwierzyc, że G2 robi średnie zdjęcia. Dla uspokojenia twoich myśli, że winny był snop światła dzisiaj zrobiłem kilka zdjęć LG G2 i L520. Żadne nie było pod słońce. Zdjęcie po lewej LG G2, po lewej L520:

cf6f33fb874d.jpg30e9209c8a01.jpg

7d67fa063214.jpga9c0943f521e.jpg

Tutaj G2 kompletnie pogubił się z kolorami:

c4ffc591a48f.jpg70daae51d4cc.jpg

f29fbc8426be.jpg3a3d8d6ecd6e.jpg

6c013b53a6ca.jpga8f978385570.jpg

ff17d2c3a434.jpg6b251a6d5e3f.jpg

Edytowane przez bartekc00
tagi spoiler obowiązkowo do zdjęć i miniatur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

Masz wyczyszczoną tą warstwę ze szkiełka która robi problemy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pitt_99

Nie wiem jaka warstwa robi problemy, ale obiektyw mam zawsze czyściutki jak łza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rdy

na forum jest temat o tym, na 99% to od tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pitt_99

a pod jakim hasłem mam tego szukać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pitt_99

Przeczytałem cały temat i mogę powiedzieć jedno. du*a zbita. Mój LG robi słabe zdjęcia i nic nie z tym nie poradzi, a wybrałem go akurat przez wzgląd na aparat :/ Biednemu to zawsze wiatr w oczy.
Tak wygląda mój obiektyw:

afb2db584d13.jpg

Gdzieś wyczytałem, że pastą do zębów i pałeczkami z watą ładnie się wypoleruje. Więc spróbowałem. Tak to wyszło:

fe08a5b2da14.jpg

Ogólnie masakra.
Postanowiłem sam coś podziałaś. Powyższy pomysł usprawniłem o wiertarkę i wyszło tak:

a5741a24cfe2.jpg

Edytowane przez pitt_99
Bez przesady z wulgaryzmami (nawet gwiazdkowanymi). Swoje żale można napisać kulturalnie. Usuwam zbyt duży natłok wulgaryzmów. spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że G2 spokojnie nadal deklasuje prawie wszystkie średniopółkowce z roku 2015/16 .. Fakt faktem że G2 nie ma się co równać wydajnościowo z dzisiejszymi flagowymi modelami, ale jak za aktualną cenę używanego G2 (350-450zł) nic lepszego się nie znajdzie ;) .

Edytowane przez Levider
Edycja po przeniesieniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pepe444

Kupno tego telefonu nawet wtedy, gdy był "na topie", to był taki sobie wybór. 16GB i brak slotu SD bardzo utrudnia życie, chociaż wtedy wydawało mi się, że można się bez tego obejść. Można, ale po co, skoro są telefony, które mają wszystko. Poza Kitkatem telefon nie dostał żadnego w miarę dopracowanego systemu, o ROMach "nieoficjalnych" można zapomnieć. Jeśli teraz kupisz używany G2, to będzie miał kilkuletnią baterię, czyli szajs do wymiany, czyli +150zł, o ile firmowe serwisy jeszcze mają baterie do G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi