Skocz do zawartości
s4k3

LG G2 Opinie i wrażenia z użytkowania. W tym wątku nie zadajemy pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

kuban

No właśnie, mimo, że to plastik to nie taki jak w S3. Tu nic nie trzeszczy, ugina się... Jedynie to palcowanie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie mam telefon 2 dni a na dole pod tymi oznaczeniami jakby Lg juz mam ryske :) spoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam od wczoraj. Robi doskonałe wrażenie. Jeżeli ktoś zastanawia się, którą wersję wybrać (czarną czy białą) polecam zdecydowanie czarną, głównie ze względu na ramki, które wydają się jeszcze cieńsze.

Ps. Telefon już od jakiegoś czasu jest w sprzedaży, przydałby się więc dla niego osobny wątek na forum...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon podoba mi się tak niesamowicie.... przyciski to według mnie strzał w 10 ! Bardzo miło się tego używa, w końcu zawsze mam palec wskazujący w tamtym miejscu. Gdyby nie fakt, iż Samsung ogłosił kolejnego "Galaxy S" na styczeń (zapowiedź w grudniu albo początek nowego roku) i w tym samym momencie nową ekskluzywną serię "F" (wszystko na aluminium + stereo głośniki w każdym modelu [HTC ONE wannabe :P]) to już bym sobie tego LG kupił... Poza tym ta cena !! Czy ktoś w ogóle wie dlaczego on tak szybko idzie w dół ? Ja rozumiem, że to LG więc cena nie może stać w miejscu, ale w końcu to jeden z najlepszych (wedlug gsmarena najlepszy) smartphone na rynku w chwili obecnej !! Cena startowa 2199 za 16gb a JUŻ jest na allegro za 1800 i to z FV23% co w ogóle daje 1400zł... Is that a joke ? a:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Czy ktos moze przesiadl sie na G2 po dluzszym uzytkowaniu Nexusa 4?

1. Jak w bezposrednim porownaniu wypada bateria?

2. Jak z plynnoscia dzialania z nakladka LG?

3. Jak ze spasowaniem obudowy?

4. Jak wypada porownanie zdjec?

5. Jak z jakoscia dzwieku na sluchawkach?

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi.

Śmignięte z Nexusa 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mialem nexusa....ale moge powiedzieć co nkieco:

1. bateria mega dobrze trzyma, 17 godzin temu odlaczylem od ladowarki i mam nadal 73% (wliczyć to trzeba noc - ~6h gdzie bateria spadła o 3%, kladlem sie miałem 85%, a jak wstałem rano było 82%). Wyświetlacz na 90% jasności przy opcji auto, duzo facebooka - messenger, dużo whatsappa, jakas zabawa, kilka telefonów.

2. telefon chodzi bardzo płynnie, nie doświadczylem zadnych zacinek - mam go od piatku, ale wszystko juz poinstalowane i skonfigurowane

3.obudowa mimo ze tył plastik to bardzo dobrekj jakości, nic nie skrzypi, nie trzeszczy, nie ugina sie, elementy pasują do siebie idealnie

4. odnośnie zdjec nie bede sie wypowiadał, jednak przy słabym swietle robi swietne zdjecia w porównaniu do sgs 2

5. tego nie wiem, jeszcze nie sprawdzalem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Również mogę polecić G2 po Nexusie 4. Jak pisałem, prędkość uruchamiania dialera, ustawień, poruszania się w launcherze dla mnie remis, ale uruchomienie Vice City, czy Chrome to już inna bajka.

Na N4 bateria trzyma mi cały dzień z delikatnym oszczędzaniem ekranu, w G2 juz nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chcemy by telefon wytrzymał te 12/15h.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wyrzol

Od piatku mam telefon wszystko pieknie fajnie, ale dzisiaj zauważyłem świecący na biało pixel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

Jesli chodzi o sluchawki i glosnik to roznicy nie zauwazylem mimo ze glosnik jest tylko jeden to nic nie charczy ani nic. Jest super. Z bateria wporownaniu do one jest poezja, tylko dlatego sie przesiadlem

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mir78

Coraz bardziej przekonuje mnie ten LG G2 chyba się skuszę . Szkoda że do jakości wykonania HTC ONE jednak trochę brakuje no i ta pamięć 16 gb to duży minus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi