Skocz do zawartości
s4k3

LG G2 Opinie i wrażenia z użytkowania. W tym wątku nie zadajemy pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

MHD

Nie przesadzaj z tą jakością, nikt na nic nie narzeka. A wersja 32GB jest już na allegro więc jak komuś mało 16Gb to też nie problem. Zresztą gdyby HTC wypuściło taki model w aluminiowym body z 64GB to ceny wyniosłaby : ........ ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_glod

wg mnie jak na plastik to jest super wykonany. Samsung moglby sie uczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ccysio

Mi się Sony też bardzo podoba, ale jest dla mnie ciut za duzy, dlatego fajnie moim zdaniem, ze G2 przy mniejszych gabarytach ma tak duzy ekran, a w dodatku cena jest niższa. Z wad to chyba tylko jego pojemność i ten swiecący plastik, ale myślę że da się to jakos przeżyć.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie przyjechał Mój G2 i jestem zachwycony ! W media Gliwice kupowałem HTC One S z S4 i oni dają gwarancję swoją nie producenta dodatkowo telefon miał roota i wgrany język polski także h go wie skąd oni te słuchawki zamawiają. Niezłe cwaniaki bo w aukcji nie ma o tym ani słowa z jakiego regionu pochodzi telefon ani tego że ma roota. Telefon służył mi dobrze i dobrze go też sprzedałem ale nie polecam. Wracając do G2 5 min i do przycisków już się przyzwyczaiłem dodam że to rewelacyjne rozwiązanie !

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kuban

Czy mógłbyś porównać G2 z Nexusem 4 ? Nie musi być w tym momencie, ale jak możesz to opisz dokładnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MHD

Super fajny, ale N5 już jest a ponadto mi np. brakowało :

- radia fm

- lepszego aparatu

- ciut większego i lepszego wyświetlacza

dlatego z N4 przesiadłem się na G a teraz na G2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban
    @kuban

Czy mógłbyś porównać G2 z Nexusem 4 ? Nie musi być w tym momencie, ale jak możesz to opisz dokładnie :)

No co tu dużo porównywać, po prostu G2 jest we wszystkim lepszy ; baterii, aparacie, dźwięku, ekranie... N4 to dobry telefon, ale G2 to już high-end.

Może napisz co mam konkretnego porównać. Zdjęcia i film wrzuciłem w dział zdjęć.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Dzisiaj miałem okazje pobawić się G2 w Play ( króciutko, bo króciutku ale zawsze) i naprawdę zrobił na mnie mega wrażenie. Przede wszystkim bajeczny ekran z maksymalnie upakowanym 5.2" i cieniutkimi ramkami. Co do tylniej klapki jednka nie ma takie tragedii w moim mniemaniu jak sie obawiałem i wydaje mi sie, że ten plastik jest lepiej wykonany niż w S4. Za to przyciski na tylniej obudowie odrazu mi sie spodobały i fajny motyw z tym jest. Stwierdzam, że zbieram pieniądze i mam nadzieję, że do końca roku stane się nabywcą nowej G2 ;).

P.S Właśnie sprawdziłem, żę na moim HOX mam napakowane około 7,5 giga niezbędnych dla mnie rzeczy. I te dane zawsze kopiuje z teleofnu do teleofnu ;). Wiec myśle ze te 16 giga mi starczy, a i starczy miejsca jeszcze aby dograć jakąs 1 poważniejszą gierke i sprawdzić możliwosci S800. ( Zazwyczaj gram w jakies logicznie, typu Where's my Perry ;) ). A jakbym chciał obejrzeć jakis film to uzbroję się w USB ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj mam w lapkach g2 i stwierdzam w moim odczuciu ze ma prawie same plusy. Przede wszystkim jest ladny, wyswietlacz super 8 moim zdaniem amoledy nuech sie schowaja, ma b.dobry aparat ale to ois to bardziej reklama ale ok, jakosc rozmow b.dobra. glosnik zewnetrzny glosny a muza ze sluchawek super porownujac do sgs3 ktorego nadal uzytkuje. Polozenie tylnych klawiszy jest tak naturalne ze praktycznie nie musialem sie przestawiac.

Ogromny minus to jest te nieszczesne 16 gb i brak slotu na karte, no panowie od lg spartolili robote tym bardziej ze chyba wszystkie ich modele taki slot maja, to duzy krok w tyl. Mam tez maly problem z automatem do przyciemniania ekranu mianowicie mam odchaczone auto a mimo to nic sie nie zmienia.

Podsumowujac jako wierny fan samsunga przesiadam sie na lg g2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi