Skocz do zawartości
s4k3

LG G2 Opinie i wrażenia z użytkowania. W tym wątku nie zadajemy pytań.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś kto przesiadł się z iPhona 5 na G2 i może powiedzieć, że nie żałuje? :)

Ja przesiadłem się z iphone 4s

Plusy dla G2 :

-większy ekran

-lepsza bateria

-android więc multum opcji personalizacji ustawień, systemu, itp,itd.

Plusy dla 4s :

-lepsza obudowa i samo wykonanie

-łatwa obsługa jedną ręką

-lepszy aparat ( ładniejsze fotki )

Muzyka z słuchawek ( phonak ) myśle że porównywalna

ale z głośnika telefonu to już lepsza w 4s.

To takie moje subiektywne odczucia po trzydniowym użytkowaniu Lg g2

Ale stwierdzam że gdyby iP 4s wytrzymał na baterii tyle co lg g2 to nie zmienił bym go na lg g2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Lepszy aparat... To żeś napisał kolego. G2 ma fotki na poziomie 5s, nie 4s...

Wysłano z mojego Nexusa 7 2013 za pomocą Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem okazji robić zdjęć 5s-ką porównałem do 4s bo takiego używałem i takie jest moje odczucie.

Aparat w G2 ma owszem więcej możliwości ustawień itd. ale efekt końcowy (jakość zdjęcia) moim skromnym zdaniem na + dla 4s to tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arcu
    Dzisiaj miałem okazje pobawić się G2 w Play ...... Co do tylniej klapki jednka nie ma takie tragedii w moim mniemaniu jak sie obawiałem i wydaje mi sie, że ten plastik jest lepiej wykonany niż w S4.

Bo to poliwęglan jest, zdecydowanie bardziej twardsze i bardziej wytrzymałe niż zwykłe tworzywo (polietylen, polipropylen..) takze nie mowcie ze g2 jest plastikowe, bo to jednak cos wiecej niz 'tylko plastik'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ale ten poliwęglan jest bardzo cienki i wychodzi na jedno, a nawet gorzej. Widać to po droptestach, gdzie upadek na bok = wymiana ekranu. Wiec mogli dać grubszy ten poliwęglan, albo dać metalowa ramkę która by lepiej chroniła przy ew upadkach.

Wysłane z dziadka Nexusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ccysio

@up upadek na krawędź spowoduje rozbicie ekranu w praktycznie każdym smartfonie. Tutaj dodatkowo mamy cienkie ramki wokół ekranu co tyko potęguje efekt.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

To zależy od konstrukcji. Jeżeli są małe ramki + tafla ekranu do samych brzegów bez niczego co mogłoby zabezpieczać, to bankowo upadek na krawędź = wymiana panelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@shaka

Podaj proszę link do testów w których zrzucenie telefonu na bok dzięki, jak tu twierdzisz "konstrukcji" spowoduje że ekran się nie posypie ! Mniemam iż większość zainteresowanych kupnem G2 widziała już ten drop-test ale to samo dzieje się z Note3, S4, Xperia Z.... kiedy telefon leci na bok to ekran sypie się wszędzie... I po to właśnie Samsung będzie produkował platikowe ekrany "flexi" aby taki upadek nie oznaczał masakry telefonu (głównie ekranu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka
    @shaka

Podaj proszę link do testów w których zrzucenie telefonu na bok dzięki, jak tu twierdzisz "konstrukcji" spowoduje że ekran się nie posypie ! Mniemam iż większość zainteresowanych kupnem G2 widziała już ten drop-test ale to samo dzieje się z Note3, S4, Xperia Z.... kiedy telefon leci na bok to ekran sypie się wszędzie... I po to właśnie Samsung będzie produkował platikowe ekrany "flexi" aby taki upadek nie oznaczał masakry telefonu (głównie ekranu).

Producentom jak widać nie zależy na takiej konstrukcji(przecież dla nich wymiana ekranu to dodatkowa kasa, a na pewno sporo zarabiają na takich "wypadkach" ludzkich) , co nie znaczy ze się nie da robić lepiej. Chronione są zwłaszcza metalowe konstrukcje itp.

www.youtube.com/watch?v=dLuwkrbhmYU&feature=youtube_gdata_player

No ale bez przesady, wystarczy jakiś dobry case, lub ostrożność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

No oczywiście, że case wystarczy :) Test w filmiku mi się podoba ale osobiście wydaje mi się, że 5s i motorola poleciały na te boki bez ekranu (bardziej back) a S4 i 5c prosto na krawędź ekranu no i widać co się z nimi stało. Mimo wszystko znaleziony test jak prosiłem :P Thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi