Skocz do zawartości
Positive

myPhone NEXT - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Dragontrail czy nie dragontrail, 700zł chodnikiem nie chodzi, także chcę go chronić jak się tylko da.

+ czy ktoś wie czy w sklepie play mogę pobrać klawiaturę numeryczną (1-znaki, 2-abc, itd..), ponieważ na qwerty ciężko mi się pisze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym o wstawienie linków do aukcji/sklepów ze sprawdzonymi foliami ochronnymi, czyli takimi które sami macie i możecie polecić. Nie chce znowu kupować w ciemno, bo pewnie i tak przyjdzie mi niedopasowana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

@up

Załóż sam stosowny wątek i będziesz miał pełne spektrum w temacie folii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś może polecić jakiś porządny uchwyt samochodowy (niekoniecznie dedykowany, może być uniwersalny)? Najlepiej z funkcją szybkiego obrotu uchwytu z pozycji wertykalnej do horyzontalnej bez konieczności odkręcania zabezpieczeń, czy też odklejania uchwytu od szyby. Dobrze by miał też dość długie ramię ale przy okazji sztywne - tak by nie drgało w czasie jazdy.

Z góry dzięki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam od se daje rade co prawda nie ma szybkiego przekrecania ale mozna krecic z lekkim oporem o kazda strone mozesz zobaczyc jak sie spisuje - w testach sa filmiki

Wysłane z mojego NEXT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar

@up

Czy boczne elementy uchwytu, który pokazałeś nie wciskają przycisku power w Next po zamocowaniu go w uchwycie?

Pytam o to bo w moim uniwersalnym uchwycie którego używałem do mocowania SGS Plus występuje ten własnie problem gdy używam go do Nexta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy ktoś może polecić jakiś porządny uchwyt samochodowy (niekoniecznie dedykowany, może być uniwersalny)? Najlepiej z funkcją szybkiego obrotu uchwytu z pozycji wertykalnej do horyzontalnej bez konieczności odkręcania zabezpieczeń, czy też odklejania uchwytu od szyby. Dobrze by miał też dość długie ramię ale przy okazji sztywne - tak by nie drgało w czasie jazdy.

Dla swojego NEXT-a zakupiłem uchwyt uniwersalny, taki jak na tej aukcji:

UNIWERSALNY UCHWYT DO TELEFONU GSM NAWIGACJI GPS (3670890053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pasuje rewelacyjnie, jest prosty w obsłudze i spełnia wymagane kryteria opisane wyżej w cytacie.

Co prawda lekko go zmodyfikowałem przez rozkręcenie samego uchwytu i rozciągniecie sprężyny i wstawienie pomiędzy stałe i przesuwne ramie 2 kawałków grubej twardej gumy jako odboju w początkowym rozstawie, oraz wywiercenie w rozsuwanym ramieniu otworu o średnicy 12mm, by kamerka widziała drogę przed autem. Fon z odpowiednią aplikacją robi też za rejestrator jazdy.

Tu jeszcze chciałbym zwrócić uwagę na podobne uchwyty, firmowane przez Forevera.

Te są podobne jednak wszystkie przeguby są na mimośrodach, a ramię jest prawie płaskim kawałkiem plastiku, który przy tej długości i ciężarze fona w aucie drży, co jest niekorzystne przy filmowaniu drogi przed autem.

Ten niepolecany przeze mnie po próbach wygląda tak:

Uchwyt samochodowy uniwersalny do telefonu gps pda (3667891596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

W tym który polecam i opisałem na początku przeguby dociągamy za pomocą śrub i z siłą jaka chcemy a nie na jaka pozwalają mimośrodowe zaciski.

A tak się fon prezentuje w uchwycie w moim aucie, w czasie montażu instalacji do ładowania w czasie jazdy.

Akurat włączona apka rejestratora.

thumb_hosting_zdjec_1383953517__07112013005.jpg thumb_hosting_zdjec_1384031774__img_20131109_213011988_1280x960.jpg thumb_hosting_zdjec_1384031836__img_20131109_213251602_1280x960.jpg

thumb_hosting_zdjec_1384031790__img_20131109_213018690_1280x960.jpg thumb_hosting_zdjec_1384031819__img_20131109_213059616_1280x960.jpg

Mam także zakupiona wsuwkę na niego, a że lubię kabury na telefon przy pasku, to i ta została przeze mnie odpowiednio przerobiona i teraz sobie wisi na starym klipsie z jakiegoś futerału Siemensa i sama się ustawia do pionu jak stoję/idę albo do poziomu wzdłuż paska jak siadam. Jak ktos zainteresowany to pytać, podpowiem i podzielę się pomysłem.;)

Edytowane przez Sphinxxx
    grafiki umieszczamy w spoilerach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x