Skocz do zawartości
Positive

myPhone NEXT - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

SamXel
    o szybce na aparacie sie nie wypowiem, ale nigdzie myphone o tym nie wspomina zeby byl zastosowany dragontrail
    To zazwyczaj zwykły plastik także trzeba uważać żeby nie zmatowić bo zdjęcia będą mało ostre, zamglone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: Sphinxxx
    wykrzyk.png Został stworzony cały dział dla akcesoriów. Wątek zbiorczy zostaje dla potomnych, jednak proszę o przeniesienie dyskusji do nowych oddzielnych wątków w dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są już jakieś godne polecenia uchwyty samochodowe dla nexta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten polecam Uchwyt NOKIA LUMIA 510 520 620 625 720 800 820 920 (3709798360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a ten odradzam AP66 UCHWYT SAMOCHODOWY uniwersalny ipad samsung (3729319628) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

poniewaz strasznie telefon wpada w wibracje na nawet najmniejszych wybojach. jezeli ktos uzywa nexta jako nawigacje to jeszcze ujdzie, ale juz jako rejestrator trasy to jest masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Nie jest taki sam :mur:

http://www.deluxury.pl/uploads/product/uchwyt-samochodowy-samsung-ecs-k200beg-do-i9300-galaxy-s3.jpg

Jeśli nie widzisz różnicy to ja już nie wiem co napisać a:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jezeli chodzi o uchwyt to nie sadze zeby umycie szyby i to jeszcze srodkiem na bazie alko powodowalo slabsza przyczepnosc. z racji tego ze posiadam ten sam to moge ci powiedziec ze tez mialem na poczatku problem z jego przyssawka. trzeba mocno i rowno docisnac do szyby jednoczesnie przesuwajac ta dzwignie do zasysania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robie tak jak zawsze robilem :P chwile potrzyma i odpada...nie wiem co sie porobilo z ta przyssawka..i jeszcze pytanko ktore etui byscie wybrali?

1.myPhone NEXT | Kolorowe ETUI JELLY Case+2x FOLIA (3753688287) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - interesuje mnie czarny

2.ETUI SILIKONOWE FUTERAŁ DEDYKOWANY myPHONE NEXT (3748994277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - interesuje mnie transparentny ale nie wiem czy nie zachowa sie jak biały i po paru tygodniach zrobi sie szary i brudny

oraz jak w obu z przyleganiem do telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie jest taki sam :mur:

http://www.deluxury.pl/uploads/product/uchwyt-samochodowy-samsung-ecs-k200beg-do-i9300-galaxy-s3.jpg

Jeśli nie widzisz różnicy to ja już nie wiem co napisać a:(

Nic nie pisz albo jeszcze raz przeczytaj i pomyśl chwilę.....

Przecież nie o Twoim pisze, kliknij sobie w wstawione linki.....:facepalm:

Że odpowiedź ukazała się pod Twoim postem nie znaczy że to na niego odpowiadam, a tylko po nim i to komuś innemu...

Nawet cytat jest wstawiony przed moją odpowiedzią...

Edytowane przez gojgien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x