Skocz do zawartości
Positive

myPhone NEXT - akcesoria

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest dobra ładowarka samochodowa? Proszę o propozycje.

Wysłane z mojego NEXT przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Mam takie dwie tylko że 2100 mA bo używam w czasie jazdy Yanosik'a i nawigacji.

Do samego ładowania wystarczy 1000 mA

ŁADOWARKA samochodowa HTC WINDOWS PHONE 8X 8S (3837003198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

@up nemo666 dlugo czekales na odbior?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam takie dwie tylko że 2100 mAh bo używam w czasie jazdy Yanosik'a i nawigacji.

Do samego ładowania wystarczy 1000 mAh

ŁADOWARKA samochodowa HTC WINDOWS PHONE 8X 8S (3837003198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dzięki, już zamówiłem, generalnie to też myśle że będę korzystał głównie z nawigacji, ale mam nadzieję, że ta mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kintola kupiłem 19.01 doszło 23.01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślisz że ta słabsza wystarczy? Bo kurde tylko 3zł różnicy, samo nawi chyba aż tak mocno nie zużywa baterii żeby ją wyczerpała jak będzie podłączona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Cytat z aukcji:

Zwykłe ładowarki samochodowe nie sprawdzają się w przypadku np. korzystania z nawigacji w telefonie czy korzystania z internetu.

Są wtedy w stanie co najwyżej podtrzymać działanie urządzenia ale nie są w stanie go naładować.

Często bywam w Koszalinie więc kupowałem ładowarki osobiście. Sprzedawca ze swojego i innych doświadczenia polecił mi właśnie większą ładowarkę niż 1000 mA.

Smatrfon w sumie i tak reguluje ładowanie także lepiej mieć więcej mA niż mniej i groźbę niedoładowania.

3 zł. to nie pieniądz, a na Allegro możesz zrezygnować z zakupu i kupić inną ładowarkę, zresztą obie są od tego samego sprzedawcy.

Działaj bo warto.

---------- Post dołączono o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Czasem jeżdżę 10 godzin na Yanosik'u i ładowanie nie dobija do 100%.

Dopiero jak pod koniec jazdy wyłączę Yanosik'a, GPS, Bluetooth i Aero2 to po kilku minutach mam dźwięk sygnalizujący dobicie do 100% także widać wyraźnie że prąd z ładowarki jest zużywany na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taką: ładowarka samochodowa 2 gniazda usb mini 5V/2A (3849016188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w dodatrkowym gnieździe w schowku, do tego przedłużacz USB 1,8m i do niego podłączony 0,5m USB/micro USB HAMA.

Całość instalacji schowana pod parapetem, za osłoną prawego słupka i nad podsufitką, tak że przy uchwycie na górze szyby wystaje tylko 20cm kabla i wtyczka micro do fona.

Plusem tego układu jest brak elektrycznych pajęczyn porozwieszanych po aucie.

Fotki z montażu w temacie z uchwytami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x