Skocz do zawartości
BiONIGMA

Note 3 - folie ochronne / szkło hartowane na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

klin
    Ja poczekam, jak będzie już dostępna 3mk (za jakiś tydzień ma być) i wezmę tą 3mk folie ochronne - producent wysokiej jakości folii ochronnych 3mk - 3mk Solid na telefon

nie wiem gdzie kupujesz te folie ale już tydzień temu na allegro pełno było tych folii (3mk): rock i solid i innych

a tutaj dodatkowo podaję ciekawą alternatywę dla folii i szkła (sam się zastanawiam nad tym): link

Edytowane przez klin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

@up, jak mogly byc do n9005 jak oni ich jeszcze nie maja. Mam bezposredni kontakt z nimi i na razie maja "beta" testy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo

a czy sa jakies dobre folie mające powłoke ktora nie pozostawia odcisków palców?

jednoczesnie taka ktora nie zmienia kolorów na wyswietlanym obrazie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @up, jak mogly byc do n9005 jak oni ich jeszcze nie maja. Mam bezposredni kontakt z nimi i na razie maja "beta" testy

Są w sprzedaży w sklepie iScratch - sam zakupiłem wersje Solid. Warto się jednak wstrzymać, bo aktualnie w 3mk poprawiają samą folię - za jakiś czas zaktualizowana wersja pojawi się na rynku.

W innym temacie wyraziłem swoje niezadowolenie z spasowania folii na Notka, podesłałem dziś zdjęcia i po paru chwilach skontaktowali się ze mną - jak tylko będą mieli poprawioną wersją mają mi ją przesłać. Rzadko się spotyka taką obsługę klienta.

Sama folia naprawdę fajna - b. dobra przejrzystość, wytrzymałość - po prostu Solidna :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin

nie wiem z kim masz kontakt ale jak pisałem na allegro są w ofercie co najmniej od tygodnia - nie wiem czy to producent, pośrednik czy ktoś inny ale sprzedaje folie tej marki do N3:

link 1

link 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nabyłem do swojego NOTA3 folię INVISIBLE SHIELD HD firmy ZAGG i powiem szczerze że folia świetnie się sprawuje. Trzeba się dobrze przyjrzeć aby ją zobaczyć, docięta idealnie, gładka i błyszcząca. według opisu folia "sama" naprawia powstałe rysy czy zmatowienia dzięki jakiejś wojskowej nanotechnologii! Produkt drogi ale wart swej ceny i gwarancja dożywotnia tzn. jak coś z tą folia będzie nie tak (trwałe rysy, zmatowienie, itp) to idę do sklepu i mi wymieniają na nową :) dożywotnio !!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakkat

@up instaluje się ją na mokro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, instaluje sie na mokro. Wraz z folią w opakowaniu jest pojemniczek ze specjalnym płynem, ściereczka z mikrofibry oraz "ściągaczka" do wygładzenia folii z pęcherzyków powietrza. W sieci jest filmik instruktażowy producenta jak dokładnie ZAG:ok:Ga nakleić. Patrząc na folie po kilku dniach jestem mega zadowolony:ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi