Skocz do zawartości
BiONIGMA

Note 3 - folie ochronne / szkło hartowane na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że patent z łazienką nie eliminuje całkowicie problemu pyłków. Po ostatnim nakładaniu folii w ten sposób mam więcej pyłków niż kiedy robiłem to bez tych ceregieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Jesli uzywa sie slabej jakosci sciereczek to nic nie pomoze. Ja nigdy, przenigdy nie uzywam tych z zestawu. Kiedy kupilem z viledy taka fajna sciereczke ktora eliminuje pylki na telefonie. Nie wiem jak sie nazywa bo bylo do okolo dwa lata temu. Caly czas jej uzywam i nie mam ani jednego pylku. Robie to w lazience lub w kuchni. Nigdy nie mam problemow z naklejeniem. Polecam rowniez popatrzyc na filmiki z firmy 3mk. Tam jest ladnie pokazane, ze nie nalezy odrywac calkowicie tej warstwy ochronnej tylko kawalek, przykleic do ekranu i wraz ze sciaganiem tej foli ochronnej przyklejac do wyswietlacza.

Co do pary. Jak dostanie sie pod folie to wylaruje. Pary/kondensatu nie jest na tyle duzo by np uszkodzic telefon.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Mnie chodziło o jej obecnosc pod folia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Tak jak napisalem. Jak sie dostanie odrobina pary, to po czasie wyparuje ale i tak od samego poczatku nie bedzie widoczna. Po za tym, mi nigdy nie pojawila sie para na wyswietlaczu. Oczywiscie, jesli telefon bedzie zimny (wiem, pojecie wzgledne) to para sie pojawi ale mam nadzieje, ze nikt nie bedzie tego robil po powrocie z dworu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Ja wczoraj bylem w punkcie ZAGG i juz prawie kupilem ich folie razem z montazem, ale zobaczylem te skorke pomaranczy i odpuscilem...

Druga przyczyna bylo to, ze chcieli mi dociac folie od N2, bo nie maja ("mamy") do N3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dotarła dzisiaj do mnie szyba ;-) warto było wydać 100 :-) nic lepszego w życiu nie miałem a przerobił em juz tych folii mnóstwo. ..

Zalety szyby:

- palce ślizgaja się po ekranie dużo łatwiej się przesuwa etc.

- na folii rysik z gumowa końcówka to nieporozumienie z twarda końcówka stukal, na szybie guma super sprawa.

- mega prosta aplikacja mega prosta! Szybka bardzo dobrze spasowana.

Teraz może nie wady ale co może przeszkadzać.

- szybka jest gruba tak gruba ze jest teraz ekran na tym samym poziomie co ramka wokół wyświetlacza.

"Schował " się przycisk funkcyjny - ma to swoje + bo nie będzie się telefon w kieszeni wzbudzał :-) (osobiście mi to nie przeszkadza bo nie ma problemu z użyciem jego)

Szybka jest wycięta na głośnik, diodę czujniki i kamerkę - po całości. Nie ma tak ze są wycięte otworki - porostu szybka tam nie zachodzi - kończy się zaraz nad napisem SAMSUNG

Ja polecam. Naprawdę warta swoich pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JED

Jakiej firmy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie Benks :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin

...

- mega prosta aplikacja mega prosta! Szybka bardzo dobrze spasowana.

...

napisz coś więcej o sposobie aplikacji tej szybki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi