Skocz do zawartości
iqique

Unbrick i debranding z full po polsku- dwie metody

Rekomendowane odpowiedzi

pim4

Dzięki za link.

Ale naprawiłem go przed twoim postem, wrzuciłem plik "secro.img" sp flash toolem z lenovo s890, simlock znikł i telefonik działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Greetings friends from Poland,

I am writting to you to ask you can you translate this guide in English, because I searched the whole internet and you are the only forum which develops for this phone. I have hard-bricked my phone and I am really worried. I translate everything with google translate, and 25% of this is translated. I did everything you did in the pictures and I got error 5054. Please help me!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

it is hard to translate it from this topic. just because nobody told exactly what they did. if they make a tutorial step-by-step i'll use it and i'll translate it for you.

Panowie, mam problem taki jak kolega wyżej. Zróbcie jakiś poradnik krok po kroku bo nie za wiele rozumiem z tego co piszecie...

Może ktoś napisać jak zrobić ten backup scatter'a?

Edytowane przez EmdoTheDJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gonos

Witam.

Ostatnio pobralem aktualizacje systemowa na telefon. PO zainstalowaniu przestały dzialac

- aplikaja ustawien

- sms

Ogolnie tell. jest nie do uzycia. W .zwiazku z tym postanowilem przeinstalowac system.

Mozecie mi polecic jakas instrukcje krok po kroku.

Z gory dziekuje.

Edytowane przez Hubal
    Poprawiłem nazwę tematu żeby lepiej odzwierciedlała problem z fonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie mam pytanie może już było ogólnie ratowałem boot loopa flash toolem mojego 6030X i wszystko pieknie itp tyle że rom mam ze stronki alcatelstar co sie okazało ze jest rosyjski brak polskiego no i nie wykrywa mi wcale karty z o2 mam kodzik na zdjecie simlocka z tego modelu zapisany w razie czego lecz nic sie nie dzieje o nic nie prosi system wstaje ale niewykrywa wcale żadnej karty ;( co mam zrobić poratujcie dokładnie mam z tego linku roma https://dfiles.eu/files/4l4q8fh81proszę o jakieś instrukcje co mam zrobić żeby znów wykrywało kartę lub o rom z brandowym orange pod flash toola ;) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kemi

Nie wykrywa bo jest to rom z modemem na rosyjski rynek dlatego karta nie jest wykrywana.

(Nie pamiętam lokalizacji /custpack/modem/modem.img)

Mnie to zastanawia bo przecież były softy u nas na forum to niewiem dlaczego szukacie zawsze tych innych.

Zresztą wałkowane to było kilka razy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem z którym walczę pare dni... Mój 6030x padł trupem, nie reaguje na włączanie. Jedyny plus - jest wykrywalny w pc jako MTK USB Port. Próbowałem różnych sposobów... nic z tego. Flashtool juz na pierwszym etapie wywala błędy. Ktoś może pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko ludzie.

Cegła z alcatela mi się zrobiła. Próbowałem zrobić jak w opisie na pierwszej stronie ale wywala mi błąd. Musze podkreślić, że komputer raz widzi mi telefon a raz nie. co chwile słychać dźwięk załączania/rozłączania... wstawiam screen błędu jaki mi wywala 

http://images67.fotosik.pl/1215/ef8400a770010d75med.jpg

Pomoże ktoś??

Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    palito

Poszukuje TWRP do Alcatela 6030x i 4.2.2 do niego. Wszystkie linki które znajduję są nieaktywne. Będę próbował flashować przez ADB. Mój telefon włącza się i nawet ekran blokady jest ale po odblokowaniu telefonu jest czarny ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi