Skocz do zawartości
baran0119

PAC-man - najnowszy Android 4.3.1 [05/11/2013][PA+AOKP+CM]

Rekomendowane odpowiedzi

pac_banner_2.png

UWAGA! Wszystko robisz na własną odpowiedzialność! Ja, ani forum nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za trwałe lub czasowe uszkodzenie urządzenia.

Jest to połączenie Paranoid Android (PA), Android Open Kang Project (AOKP) i CyanogenModa (CM).

Cechy:

* Wszystko w jednym ROMie [CM-10.2, AOKP-jb_mr2 i PA-3.99]

* PhoneUI, TabletUI, PhabletUI

* Ostatnia wersja JellyBean 4.3.1

* Część właściwości AOKP

* Wszystkie właściwości PA

* Wszystkie właściwości CM

Oryginalny temat XDA(klik)

Screenshots:

attachment.php?attachmentid=2312963&d=1381319943attachment.php?attachmentid=2312964&d=1381319943attachment.php?attachmentid=2312965&d=1381319943attachment.php?attachmentid=2312966&d=1381319943attachment.php?attachmentid=2312977&d=1381320050attachment.php?attachmentid=2312978&d=1381320050attachment.php?attachmentid=2312979&d=1381320050attachment.php?attachmentid=2312980&d=1381320050attachment.php?attachmentid=2312983&d=1381320112attachment.php?attachmentid=2312984&d=1381320112attachment.php?attachmentid=2312985&d=1381320112attachment.php?attachmentid=2312986&d=1381320112

Co działa:

- Aparat - już działa :)

- Boot

- Sieć / RIL

- Bluetooth

- Hw

- Dotyk (Multitouch)

- Czujniki

- Audio

- USB

- Karta SD

Instalacja przez CWMv5(klik):(lub inne custom recovery)

- Pobierz i umieść na karcie SD

Zalecam zrobienie backupu, wrazie czego :)

- Format system (nie jest konieczny :))

- Factory reset(też nie jest konieczny :))

- Install zip from sd card

- Koniecznie wipe dalvik-cache

- Reboot

Podziękowania dla:

* xsalahx za ROM

* Całego androidarmv6 team

* CyanogenMod Team

* ParanoidAndroid Team

* AOKP Team

* PAC Team

* PulseDroid (Pac Team Designer)

Sources:

*androidarmv6 Github(klik)

*CyanogenMod Github(klik)

*PAC-man Github(klik)

Download z bloga autora(klik)

Oświadczam, że przed utworzeniem tego tematu zapoznałem się z Regulaminem działu ROM'y & Modyfikacje i wszelkie uchybienia wynikają z przypadku.

Edytowane przez baran0119

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UPDATE: APARAT działa ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cos nie tak bo ciagle komunikaty o bledach wywala z zamykaniem danej aplikacji. Robilem wszystkie vipy itp. Nawet przeinstalowalem na nowo i dalej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanka Jak doinstalować do tego Rom sklep gogle i nie mogę się zalogować >:(na konto gogle aby ściągnąć kontakty proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nala-s

Witam,

mam jak muminek70 i dodatkowo zauważyłem, że przy włączaniu mobil data tracę zasięg operatora a tym samym zdolność dostępu do internetu przez sieć operatora. :( lipa trochę.

Aparat działa , ROM dosyć płynny i ma fajne bajery ustawienia.

Lecz mnogość FC i problem z mobil data czynią go dla mnie "nieużywalnym".

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tej chwili go nie mam, ale kilka dni temu miałem i nie miałem FC po FR (do czysta)

---------- Post dołączono o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Może spróbujcie wgrać jakieś gappsy?

Tą paczkę zrobiłem na swój użytek: https://copy.com/2RZ8pQlrdhWv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moglibyście dokładnie opisać instalacje androida 4.3 na samsungu ace? Zainstalowałem CWMv5 i wszystko przbiegło dobrze, sa zauważalne zmiany ale teraz chciałbym androida zmienić. Jestem zielony w te klocki i będę wdzięczny za podpowiedź. Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy moglibyście dokładnie opisać instalacje androida 4.3 na samsungu ace? Zainstalowałem CWMv5 i wszystko przbiegło dobrze, sa zauważalne zmiany ale teraz chciałbym androida zmienić. Jestem zielony w te klocki i będę wdzięczny za podpowiedź. Z góry dziękuję :)

tu masz np taki ROM http://forum.android.com.pl/f303/cyanogenmod-10-2-03-10-13-armv6-project-340769/ .

Przeczytaj dokładnie sposób instalacji. Musisz być przygotowanym ze nie wszystko może działać jak trzeba i może troche mulić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zrobiłeś root?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tu masz np taki ROM http://forum.android.com.pl/f303/cyanogenmod-10-2-03-10-13-armv6-project-340769/ .

Przeczytaj dokładnie sposób instalacji. Musisz być przygotowanym ze nie wszystko może działać jak trzeba i może troche mulić.

no właśnie zrobiłem tak..zgodnie z ta instrukcją zaznaczyłem cm 10 na karcie.....potem pokazuje sie Android i jezyk rosyjski, który zmieniam na polski, ale po tym jak sprawdziłem informacje o telefonie to cięgle jest android 2.3.6 ? Coś robię nie tak, przecież filozofii nie ma w tym opisie..hmmm

---------- Post dołączono o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

A zrobiłeś root?

reboot system now robie na końcu..potem pojawia sie android klikam na niego i sa pytania o konto Google...pomiajm to...moze dlatego?innej może właśnie czegoś nie robie? :) Podpowiedz mi , ale robiłem zgodnie z tym co kolega podesłał wyżej;)

Edytowane przez Kris752

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi