Skocz do zawartości
SamXel

myPhone NEXT - katalog na dzwonki

Rekomendowane odpowiedzi

tjsz

@SamXel

mylisz si z tym "czyszczeniem".

Od razu po zakupie zrobilem roota i wyrzucilem ten program do czyszczenia, a problem pozostal. Co ciekawe, nie moge zmusisc telefonu zeby w dzwonkach lokalnych widzial wrzucone do folderu SYSTEM nowe dzwonki. Zmienione uprawnienia, wlasciciel na ROOT i dalej nic...

Co ciekawe, do wczoraj widzial dzwonki z karty pamieci. Jak uruchomilem tel ponownie, dzwonki zniknely. Musialem je przeniesc na SD1 (czyli na pamiec telefonu) i dzwonki sa widoczne...na razie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także nie używam programu do czyszczenia, a czasami dzwonki zmieniają się na fabryczne. Szczególnie w przypadku instalacji i deinstalacji niektórych programów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei zauważyłem że dzwonki ustawiają się domyślne po podłączeniu telefonu do kompa i używaniu jako pamięć masowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tjsz

Krotko mowiac kwestia dzwiekow to bubel w naszym telefonie i mam nadzieje ze oczekiwana przez wszystkich aktualizacja zrobi cos w tej kwestii.

Co ciekawe, przed chwila uruchomilem tel ponownie i zniknal mi dzwonek polaczenia, a sms'ow zostal. Zmienila sie tez kolejnosc dzwonkow....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

U mnie problem z dzwonkami ustąpił po tym jak:

1. Odinstalowałem aplikację "Czyszczenie"

2. W zamian zainstalowałem aplikację Clean Master (Cleaner) i odptaszkowałem opcję Menedżer w Przyśpieszanie pamięci

Z dzwonkiem budzika poradziłem sobie odinstalowując stockowy zegarek/budzik i zainstalowałem Clock JB+

I nic mi nie znika i nie powraca do ustawień domyślnych.

Aha, wcześniej dla własnej wygody podmieniłem sobie trzy dzwonki w systemie na własne z nazwami dzwonek1, dzwonek2, dzwonek3 i jest OK.

Z tych trzech dzwonków i tak nie korzystam bo są to zwykłe dzwonki tzw. dryndolące, a normalnie mam ustawiony dzwonek z karty SD.

"Róbta co chceta"

Ja zrobiłem tak jak napisałem i problemów już nie mam od dawna :banan:

---------- Post dołączono o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

zauważyłem że dzwonki ustawiają się domyślne po podłączeniu telefonu do kompa i używaniu jako pamięć masowa.
    Z ciekawości podłączyłem tak jak napisałeś i po odłączeniu mam dalej mój własny dzwonek z karty SD.

Restarty telefonu też nie mają wpływu na ustawiony dzwonek także powtarzam jeszcze raz, "Róbta co chceta" :banan:

Edytowane przez SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ma działać i pamiętać na niezrootowanym fonie i koniec dyskusji....

Wiadomo że jak się roota wstawi to można zmieniać prawie wszystko, nawet pod nazwy fabrycznych dzwonków swoje własne wstawiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Zrób aktualizację to może problemy znikną.

U mnie jak na razie, po restarcie wszystko OK. Ciekawe jak dalej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zassałem w Twojego googledysku..... Dziś nie dam rady ale na dniach to podmienię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Aktualizacja NEXT'a naprawia problem z pamięcią telefonu, a co za tym idzie z ustawieniami dzwonków itd. itp.

http://forum.android.com.pl/f985/aktualizacja-androida-4-1-2-13-11-2013-a-362536/#post3040206

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie mam troche lamerskie pytanie Jak odinstalować "czyszczenie" W końcu przemogłem się i mam roota ale nie potrafię tego zrobić Czy ktoś mògłby pomòc

Wysłane z mojego NEXT przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi