Skocz do zawartości
matteo3636

Program do zdjęć z takimi efektami...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że to może nie jest najlepsze miejsce na dodawanie takiego pytania ale wydawało mi się, że tu po prostu dostanę odp ;) A więc czy ktoś z was zna taki program który by potrafił zrobić takie efekty lub podobne? Może być na androida lub na windowsa lub po prostu w przeglądarce ;) z góry dziękuje i przepraszam jeśli temat jest w złym miejscu hehe :PPpost-207280-14255732110519_thumb.jpg

post-207280-14255732109643_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84

Pierwsze zdjęcie - to chyba obróbka w Photoshopie :)

Drugie zdjęcie - spróbuj może Camera360.

Niestety, programy ze standardowymi, wbudowanymi filtrami nigdy nie dorównają sprawnej edycji zdjęć w programach typu Photoshop...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę to jest to zrobione programem na Windowsa Proshow Producer 5.0.3310 download - Programy & Spolszczenia Tylko robi w formie filmiku z tego co widzę. Te screeny pewnie sam też z YT robiłeś:

---------- Post dołączono o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Ale może sprecyzujmy dokładnie: chcesz robić z takim efektem zdjęcia, chcesz program do szybkiej obróbki do takiego efektu czy chcesz galerię wyświetlającą z takim efektem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja zrobiłem te screeny :PP i chce programy gdzie wejde, dodam zdj, samo się zrobi i gotowe czyli do szybkiej odróbki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro84

Jeżeli chcesz program, który zrobi Ci prezentację z takimi efektami przejść i muzyką to tak jak kolega wyżej napisał.

Jeśli dodatkowo zdjęcia mają być poddane obróbce, czyli ładne kolory itp. to musisz mieć program graficzny do obróbki grafiki i trochę wiedzy.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi