Skocz do zawartości
kaccperix

Desire X. Karta sim nie łączy z sięcią.!

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon widzi kartę sim , ale nie loguje się do sieci ??? Można wykonywać tylko połączenie alarmowe. Jak leży i go nie używam to łapie zasięg widzi sieć , ale jak wezmę go i zacznę coś grzebać np. sprawdzę wiadomości , zrobię cokolwiek nawet jak bd przerzucał ekrany to po chwili wszystko ginie i znowu można tylko połączenia alarmowe. Telefon był w serwisie , wymieniano wyświetlacz gdy wrócił w ogóle nie łączył z siecią tylko cały czas połączenie alarmowe. Wysłałem go jeszcze raz wymienili jakieś części i jest tak jak opisałem wyżej. Co robić ? Pomóżcie nie znam się na tym ?

P.S. Robiłem kilka razy hard-reset i nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    McVein

Wyślij go jeszcze raz na serwis o ile to możliwe dla ciebie bo to nie jest wina systemu tylko raczej sprzętu albo jak masz mozliwosc zmienić na chwile kartę sim to zrób to i zobacz jak sie bedzie zachowywać na innej karcie SIM gdyż twoja może mieć już przetarte styki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W serwisie był już dwa razy jak mówiłem za pierwszym wymienili tylko wyświetlacz a za drugim jakieś części , napisali to na kartce jakimś szyfrem i nie umiem odczytać. Jak włożę kartę np. Heyah nowa w ogóle nie przytarta to jest tak samo a nawet gorzej bo wcale nie łączy. A co do serwisu to i tak chyba jeszcze raz pojedzie. A jak będę go wysyłał to jaką usterkę zgłosić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi