Skocz do zawartości
grubson_234

Xperia j nie wykrywa słuchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Problem lezy po stronie pseudo sluchawek od sony bo podlaczylem od lg i smigaja a 3 pary sony pisze zenie kompatybilne :)troche to debilne jest.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ayel

To może ja też dołączę do ogólnego żalu słuchawkowego...U mnie jest ten problem że po podłączeniu słuchawek muzyka jest przekierowana na jedną ścieżkę, do jednej słuchawki. Słuchawki są dobre, sprawdzałam z innymi telefonami i z mp3, nie ma tego problemu. Próbowałam na Winampie oraz na wbudowanym w xperię programie - to samo. Sprawdzałam chyba ze trzy zestawy słuchawek, różnych producentów i ciągle jest ten sam problem. Ktoś ma jakiś pomysł? Czy mam z tym iść do naprawy?....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darroo

Albo opcja napraw w Sony PC Companion(czyli ustawienia fabryczne, zrób backup wszystkich plików, kontaktów, itd.) albo po prostu musisz poszperać w programie "Smart Connect", czyli najwiekszym dziadostwie jakie kiedykolwiek wyszło:mad:, miałem ten sam problem. Zaktualizuj program do najnowszej wersji, potem usun aktualizacje, zatrzymaj go, dezaktywuj, aktywuj, i NIE aktualizuj nigdy, teraz telefon powinien wykrywać słuchawki:hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli temat jest aktualny to polecam wywalić aktualizacje Smart Connect i powinno wszystko banglać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi