Skocz do zawartości
Idiot3que

PARROT ASTEROID SMART (ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

Tigro

A ja mam pytanie z trochę innej beczki - wie ktoś może, w jaki sposób ustawić Parrota, żeby po uruchomieniu silnika automatycznie pokazywał ekran z obecnie grającym utworem (ten, gdzie jest okładka, tytuł, wykonawca itd.) zamiast ekranu głównego? Wybranie Media Playera w auto launch nic nie daje, bo urządzenie interpretuje to jako ekran główny odtwarzacza czyli ten z wyborem źródła, a nie podglądem tego co aktualnie gra. Da się to jakoś zautomatyzować, żeby nie trzeba było ręcznie za każdym razem przesuwać belki z góry i klikać na to co obecnie gra, żeby na ekranie było coś ładniejszego niż ikony? :)

EDIT: Jakby ktoś szukał podobnej rzeczy to ja rozwiązałem to w ten sposób, że zainstalowałem aplikację Starter i wybrałem tam checbox przy "mediaplayer" - teraz wszystko działa tak jak chciałem :)

Edytowane przez Tigro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio nikt nie ma parrocika ?

ja mam :)
    A znasz odpowiedzi na moje pytanka ? :)

Należy kabel BREAK połączyć z MINUSEM w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam od kilku dni mam asteroida i mam pytanie a właściwie problem z modemem, mam nówkę plusa wcisniętego w usb ,symbol antenki w radiu  pokazuje że niby jest w sieci ale po włączeniu jakiejś aplikacji wymagającej netu wywala info ze do uruchomienia potrzeby jest dostęp do netu,czyli niby jest net a nie działa,a i po podłączeniu modemu nie było żadnej reakcji ze strony radia typu podaj kod, zaloguj itp. może ktoś tu jeszcze zagląda i może wie o co chodzi?

Edytowane przez Kokos155

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry.

Z tego co widzę, temat trochę martwy, ale może uda mi się tutaj uzyskać odpowiedź.

Konto w Asteroid Markecie założyłem sobie przez WWW. Kiedy próbuję na nie zalogować się z poziomu urządzenia, to cały czas krzyczy mi że nie może i żebym ustawił godzinę. Godzina jest ustawiona. Próbowałem już z ustawieniem synchronizacji po GPS, ręcznie - nic nie pomaga, ciągle wywala ten sam błąd i nie mogę się zalogować.
    Spotkał się już ktoś z czymś takim i jest w stanie coś podpowiedzieć?
    Uprzedzając pytania - urządzenie ma w tym momencie dostęp do sieci.parrot.jpg.832a8a541f011e0e8c1b60284f9fc720.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam arrota od niedawna  czy ktos moglby udostenicz paczke zip z postu 15  

i jeszcze jedno pytanko czy  mam to skopiowac i instalowac z ori karty sd  czy z nowej sformatowanej 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ma ktoś może link do działającego igo na asteroida? Próbowałem wgrać jakąś nową apk ale wywala błąd. Z góry dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, trochę mnie tu nie było ale stałem się szczęśliwym posiadaczem autka ze stacją Parrot Asteroid Smart i w zwiazku z tym natknąłem sie na kilka problemów. 

- fura sprowadzona z Belgii więc Parrot obsługuje kilka języków nie stety bez polskiego - czy jest możliwość spolszczenia go np. jakąś aktualizacją (której przynajmniej na stronie Parrota nie widzę) ???

- po wstępnych problemach z odblokowaniem "Marketu" po poprzednim właścicielu w końcu się udało załozyć konto i zalogować - ściągnąłem sobie Yanosika i jest miło do momentu rozpoczęcia jazdy, bo Parrot za za chwilę blokuje go komunikatem że "dla mojego dobra apka nie może działac w trakcie jazdy" - czy mozna to jakoś odblokować, obejść ???

... nie posiadam instrukcji do w/w sprzętu więc kombinuję posiłkując sie angielskim póki co jakoś daję radę, no ale są "ale" więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi