Skocz do zawartości
ZduneX25

MIUI v5 (JB 4.2.2) PL P760

Rekomendowane odpowiedzi

@maja następnym razem czytaj to co jest napisane, korona z głowy nie spadnie jak przejrzysz pięć stron tym bardziej, że w pierwszym poście podlinkowałem podręcznik użytkownika pod to miui, a reszta jest w faq na miuipolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. Mógłby ktoś mi pomóc? nie mogę tego zainstalować.. robię wszelkie formaty ,instaluje , potem restartuje i telefon się zawiesza na logo LG.. i tak w kółko.. nie mogę nawet nic innego zainstalować, cwm działa , lecz nic innego nie moge zrobic..

Edytowane przez czysty76
    poprawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aKeZ

@Up Przeciez jest jak byk :) pierwszy port jest dla LG OPTIMUS L9. Otworz oczy :) wlacz myslenie :)

@Rooney07 sproboj najpierw zainstalowac a potem zrob wipa :) moze to cos pomoze. Mi pomoglo

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No teraz jest. jak sprawdzałem wczoraj i dziś rano nie było. Na pewno bym zauważył taki wielki napis LG Optimus L9.

Jest dostępne spolszczenie ??

Edytowane przez kamil.ep43sl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spolszczenie jest od razu w romie, jezeli masz jeszcze pytanie w sprawie gappsow to chyba bedziesz musial je osobno zainstalowac, z poczatku tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dDyniu

Rom sprawuje się wyśmienicie. Tylko mam problem z dodaniem jakichkolwiek utworów do odtwarzacza. Dodaje utwory do tych folderów które są ustawione domyślnie jak te w których odtwarzacz je widzi. Ani nie mogę wybrać swojego dźwileku powiadomienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HELP! :( po wielokrotnych próbach poddaje się , próbowałem wszelakich sposób aby zainstalować ten ROM i nic nie działa, zatrzymuje się tylko na logu LG. .. miał ktoś też takie problemy z tym romem? jeśli ktoś mógłby pomóc , byłbym bardzo wdzięczny..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dDyniu Jakiś czas już tak jest, że miui nie pokazuje nic z katalogów alarms, ringtones, notifications na karcie pamięci. Musisz pobrać jakiś media picker z google play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Głowy nie dam, ale wygląda mi to na problem z Media Providerem z AOSP. Wystarczy skompilować bazę z Media Providerem z repozytorium CM, co powinno rozwiązać ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi