Skocz do zawartości
ZduneX25

MIUI v5 (JB 4.2.2) PL P760

Rekomendowane odpowiedzi

wmk3

Da sie cos jeszcze zrobić z tym echo? Na CM 10.1 jest ok a tu echo choc to tez 4.2.2 co raczej dyskwalifikuje na razie dla mnie ten ROM, a szkoda bo jest świetny.

Wysłane z ASUS MEMO PAD HD 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xManyx

@UP

Cm to cm a ten rom bazuję na aosp od mikegapinski więc to nie ma nic ze sobą wspólnego ;)

Spróbuj jeszcze przy rozmowie ustawić najmniejszą głośność , ja tak rozmawiałem 30 min z dziewczyną i nic się nie żaliła. Jak się zapytałem czy słyszy taki pogłos lub echo to zaprzeczyła ;)

Zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę bo Zdunex mówił ,że echo u testera wystąpiło po 1 dniu testów .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Już tak robiłem z ciszeniem. Bawiłem się też zmiana trybow GSM i jeszcze tam inne rzeczy, ale od pierwszego połączenia mam duże echo. Czy jakaś np podmiana kernela wchodzi w rachubę z tym ROM ? Może to pomoże z echo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Da sie cos jeszcze zrobić z tym echo? Na CM 10.1 jest ok a tu echo choc to tez 4.2.2 co raczej dyskwalifikuje na razie dla mnie ten ROM, a szkoda bo jest świetny.

Echo jest że hej głośne i wyraźne - nie wiem jak tego nie wylapano na testach, może więcej osób powinno robić te testy? . Po za tym rom bardzo ładny wizualnie. Nawet szybko działa, fajnie że coś nowego wyszło.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez sebx_G1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyłapano i zastosowana istniejącą poprawkę w kodzie, a to czemu ona działa w kratkę na miui to już nie do mnie pytanie ja zrobiłem co mogłem w tej sprawie teraz już tylko twórcy poprawki albo samego xiaomi można pytać, zakładam, że xiaomi nie odpowie, a twórca poprawki nie pomoże, bo xiaomi nie oferuje kodu w javie, a w smali, a smali nie jest czytelne ani logiczne dla osób pracujących na źródłach google/cm.

Ja bym powiedział, że jakby lg nie dało *** na początku to żadne fixy nie musiałby powstawać, ale to żadna odpowiedź.

Edytowane przez czysty76
    wulgaryzm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a nie mozna podmienic pliku z romu z xda gdzie echa nie ma ??

Pytanie tylko którego? Ten port miui z XDA ma taką opcję w ust. dźwięku coś z aktywną kompensacja echa. Ale o ile pamiętam ze starych CM to podmianki plików nic nie dawały.

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ten port miui z XDA ma taką opcję w ust. dźwięku coś z aktywną kompensacja echa.

Screen tej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemed

Restarcik i zadziala:-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dołączono o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Martwi mnie tylko ze rozmowcy zglaszaja ze maja echo:-S

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi