Skocz do zawartości
s4k3

tutorial Debranding i powrót do Stock ROM-u

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, a gdzie można sprawdzić ten licznik w domowych warunkach?

I jeszcze jedno pytanie... Czy ktoś wie jaka kombinacja klawiszy spowoduje wejście w CWM ? Wiem, że można przez aplikacje, ale potrzebuje przez kombinacje klawiszy....

Dobra, znalazłem... może się komuś przyda. Przytrzymujemy klawisz power i volume down, jak pojawi się logo LG to puszczamy i jeszcze raz tą kombinacje wciskamy. Potem pojawi się faktory reset i klikamy 3 razy power, w celu potwierdzenia. Spokojnie, jak mamy wgrane CWM to nie zrobi resetu tylko wejdzie w CWM.

Czyli przed ewentualnym serwisem (odpukac) wgrywamy poprostu soft playa + klikniecie wyczysc rejestr?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK.... więc czy na tą chwilę nie wiecie czy jest poza softem Playa jakiś soft co obsługuje LTE??? Jeśli komuś udało się namierzyć bardzo proszę o zapodanie... Jak znajdę pierwszy to wstawię linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Richiee _ czy możesz podać zdjęcie lub dokładny opis tego modemu z europejskiej wersji? Może by uruchomić LTE da się zgrać modem z pleyowskiego softu. Wielkie dzięki.

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Znalazłem na pewnym forum ciekawe rozwiązanie. Dobrze by przetestował ktoś z sooftem na europę z tym bez LTE. Poniżej wolne tłumaczenie.

Można wcześniej zrobić kopie tego pliku, ale ja nie robiłem. Poza tym każdy robi to na własną odpowiedzialność i wie co robi, więc nie ponoszę odpowiedzialności że ewentualnie staniecie się posiadaczami drogiej cegły. Choć jak coś to zawsze można wgrać nowego softa. :-)

Trzeba mieć roota. Instalujemy z sklepu googla darmowy ROM Toolbox, odszukujemy i edytujemy build.prop. Po wybraniu go przechodzimy do ro.telephony.default_network i zmieniamy numer domyślny (9) na 11 (można spróbować z 13) i zatwierdzić. Program zapyta czy zresetować telefon z nowymi ustawieniami, dajemy ok. Tyle.

post-104742-14255732444523_thumb.png

U mnie 11 i 13 daje taki sam efekt. I działa. Więc przetestowane. Ale na pleyowskim więc LTE już było....

Proszę by ktoś z softem bez LTE zmienił spróbował czy działa.....

Edytowane przez kotomysz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX
    OK.... więc czy na tą chwilę nie wiecie czy jest poza softem Playa jakiś soft co obsługuje LTE??? Jeśli komuś udało się namierzyć bardzo proszę o zapodanie... Jak znajdę pierwszy to wstawię linka.

Nie chce mi się tłumaczyć teraz:

Type in dialer:

3845#*802#,then the secret menu will come up...Then:

1. Go to LTE-Only

2. Modem Settings

3. RAT Selection

4. Select GSM / WCDMA / LTE auto or what ever selection you want

Job done...

P.S If you have another D80x just enter your model number instead " X " in dialer etc: 3845#*802 or 803 or xxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, mam not supported.... Ciekawe dlaczego? Czy dlatego że nie jestem w zasięgu tego LTE czy że tel nie obsługuje....?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam G2 z Play i u mnie też po kliknięciu LTE-only pojawia sie napis not supported

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe..... A pojawia się u Ciebie H+ ??? U mnie tylko samo H... gdziekolwiek nie będę....

Proszę by ktoś z softem bez LTE zmienił spróbował czy działa..... mój sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tryb LTE-Only nie przyda Wam się ani trochę bo jest dedykowany tylko do usługi PS czyli dane. Chcąc uzywać tego moda w telefonie nie będzie dało się wykonywać połączeń bo CSFB nie zadziała i nie będzie możliwy handover do 2G/3G.

Soft od Playa ma odblokowane LTE a na OPEN juz nie musi być. Takie już wymagania operatora :P Tak czy inaczej będę obeserwował Waszą walkę z wiatrakami :)

Edytowane przez iceman624

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi