Skocz do zawartości
s4k3

tutorial Debranding i powrót do Stock ROM-u

Rekomendowane odpowiedzi

Więc nie do końca... nie wiem skąd masz takie informacje ale to nie Aero2 :-) Więc udało mi się ustalić, że soft Playa ma tą opcje ale nie działa bo... nie ma nadajników :-))))) Ot i cała tajemnica.... Tylko w 13 aglomeracjach do końca 2013 będzie uruchamiane.... taaa.... W Warszawie jest w okolicach ul. Żelaznej i Grzybowskiej tylko na razie... więc czekać. Postaram się teraz dostać kartę Plusa i sprawdzić... Zobaczymy.

Ok, Ale to nie wyjaśnia wątku i pytania czy da się np uruchomić to na sofcie open bez brandu który tu był zapodany na forum. Prosiłem kogoś kto ma ten soft by sprawdził czy ta opcja się uaktywni w menu... jak dotąd cisza... A już nie chce mi się instalować go na nowo...... Może ktoś kto ma tegop opena na europe sprawdzi i się podzieli informacją....? Bardzo proszę :-):muqq:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    steve

Z tego co wiem to jeśli nawet łapie zasieg to i tak potrzebna jest specjalna karta SIM. W dodatku to LTE od Play jest tylko na papierze, bo prędkość będzie znacznie obniżona...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie moze dlaczego pojawia sie u mnie tylko samo H? W s4 w tych samych miejscach mialem H+. Kolegi optimus g ma tez H+ a ja samo H

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe... sprawdź jaki skrót ma sieć H+ potem ustaw w wyborze sIeci tylko tą nazwę i... zdaje się będzie tylko H.. zaczynam podejrzewać, że ten typ tak ma....

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj sobie Status Bar 2g-3g lite, umieść widget na pulpicie i będziesz wiedział z jakiego rodzaju sieci telefon aktualnie korzysta. W HTC ONE zmieniła mi się ikonka na pasku od 3g podczas nkeaktywnosci, przez H do H+, tutaj zawsze jest H ale obserwując widget stwierdzam że telefon pracuje dokładnie jak HTC, tyle że ikona na pasku jest okrojona do ciągłego H.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up od czasu do czasu pojawia mi sie na widgecie + wiec mam rozumiec ze wysztko jest wporzadku >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, telefon przechodzi wtedy na HSPA+. Ikonka na pasku zawsze pokazuje H lub E w zależności od tego czy telefon jest w 3G czy 2G, ale o rodzaju sieci 3G juz nie informuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Richiee _ czy możesz podać zdjęcie lub dokładny opis tego modemu z europejskiej wersji? Może by uruchomić LTE da się zgrać modem z pleyowskiego softu. Wielkie dzięki.

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Znalazłem na pewnym forum ciekawe rozwiązanie. Dobrze by przetestował ktoś z sooftem na europę z tym bez LTE. Poniżej wolne tłumaczenie.

Można wcześniej zrobić kopie tego pliku, ale ja nie robiłem. Poza tym każdy robi to na własną odpowiedzialność i wie co robi, więc nie ponoszę odpowiedzialności że ewentualnie staniecie się posiadaczami drogiej cegły. Choć jak coś to zawsze można wgrać nowego softa. :-)

Trzeba mieć roota. Instalujemy z sklepu googla darmowy ROM Toolbox, odszukujemy i edytujemy build.prop. Po wybraniu go przechodzimy do ro.telephony.default_network i zmieniamy numer domyślny (9) na 11 (można spróbować z 13) i zatwierdzić. Program zapyta czy zresetować telefon z nowymi ustawieniami, dajemy ok. Tyle.

[ATTACH=CONFIG]61189[/ATTACH]

U mnie 11 i 13 daje taki sam efekt. I działa. Więc przetestowane. Ale na pleyowskim więc LTE już było....

Proszę by ktoś z softem bez LTE zmienił spróbował czy działa.....

U mnie po debrandzie zabralo LTE ale po modyfikacji ROM Toolboxem jest wiec mozna smialo wywalać plejyowskie smieci.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

post-14921-14255732508249_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale z tego co widzę, to jest to tymczasowe rozwiązanie... Po restarcie zmienia się na GSM/WCDMA .... ciekawe....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi