Skocz do zawartości
s4k3

tutorial Debranding i powrót do Stock ROM-u

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojne bez problemu uratujesz.

Musisz wstrzelić się z wetknięciem kabla USB.

Ja i LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co masz na myśli ? tylko w moim przypadku nawet dioda się nie świetli i robi się czarny podświetlony ekran

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz podłączyć tel. w trybie download i uruchomić odzyskiwanie systemu.

Ja i LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle że gdy wciskam górny klawisz głośności i podłączam kabel usb to w donwload mod nie wchodzi jak już wspomiałem pokazuje się logo lg potem czarny podświetlony ekran i qualcomm mmc storage usb device i na tym tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz wcisnąć i podłączyć do komputera w odpowiednim momencie. Wtedy gdy telefon po wyłączeniu zaczyna się uruchamiać. Logo to już o wiele za późno.

Ja i LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Wyskoczyły mi plamy na ekranie i pewnie skończy się wysłaniem telefonu do naprawy. W związku z tym mam pytanie:

Jeśli mam oryginalny system z rootem, modem aparatu i kilkoma modułami xposed ale bez custom recovery czy jedynym sposobem wyczyszczenia go przed oddaniem do naprawy jest wgranie całego romu ?

Gdybym przywrócił oryginalną aplikację aparatu, odinstalował xposed i wszystkie programy wymagające roota, a następnie w programie SuperSU skorzystał z opcji usuwania roota i na końcu zrobił reset do ustawień fabrycznych teoretycznie miałbym czysty stockowy system, ale czy zostały by jakieś ślady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Mam pytanie czy soft nie brandowany najnowszy lepiej działa od branda Playa,ile jest pamięci wolnej na nie brandowanym ;) ,czy jest lte ?

---------- Post dołączono o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

A czy po wgraniu nie będą działały akt i najlepiej to wogóle je wyłączyć bo może coś być nie tak ,nie będę robił roota.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Softy brandowane i niebrandowane nie różnią się niczym oprócz... brandingu. Pamięci jest tyle samo. Aktualizacje chyba po prostu nie będą ci się pojawiały, bo soft jest przypisany do nr IMEI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dix241

Wgrałem nie brandowany,wydaje mi się że fotki robi lepsze pozatem pamięc się powiększyła z 3.93 wolnych na 4.45 wolnych ;)

---------- Post dołączono o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

wgrane to samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Ponieważ na poprzedni mój post:

Wyskoczyły mi plamy na ekranie i pewnie skończy się wysłaniem telefonu do naprawy. W związku z tym mam pytanie:

Jeśli mam oryginalny system z rootem, modem aparatu i kilkoma modułami xposed ale bez custom recovery czy jedynym sposobem wyczyszczenia go przed oddaniem do naprawy jest wgranie całego romu ?

Gdybym przywrócił oryginalną aplikację aparatu, odinstalował xposed i wszystkie programy wymagające roota, a następnie w programie SuperSU skorzystał z opcji usuwania roota i na końcu zrobił reset do ustawień fabrycznych teoretycznie miałbym czysty stockowy system, ale czy zostały by jakieś ślady?

nie otrzymałem odpowiedzi, postanowiłem zaryzykować i skorzystałem z metody:

Poszło bez problemów i udało mi się wgrać na posiadaną D80220D_00 wersję poprzednią D80220B_00 (miałem błąd "Połączenie z serwerem nie udało się. Spróbuj ponownie za chwilę", ale to pewnie tak powinno być).

Poprzez LG PC Suite zaktualizowałem następnie system z powrotem do D80220D_00, więc jestem prawie pewny, że wszystko jest OK.

Bardzo proszę tylko o odpowiedź na dwa pytania:

1. Czy czerwony napis Rooted w download mode to przypadłość wszystkich wersji KitKatów aktualizowanych przez LG PC Suite (mój telefon pochodzi z niemieckiej dystrybucji) i naprawdę nie będą się tego w Niemczech trzepiać?

2. Czy w telefonie jest jakiś licznik flashowań do którego mogą się przyczepić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi