Skocz do zawartości
fyme

TUTORIAL [ZTE V967s] Poprawna instalacja MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

I wali błąd przy instalacji? Możesz podać treść błędu? I tak dla jasności czy recovery które wgrałeś to Mod by Cappa 72 compiled by Bruno Martins takie szare z zielonym ludzikiem androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

recovery dokładnie to,a błędu nie pamiętam,ale chodziło o to że nie może otworzyć pliku. Może jeszcze jest ktoś co ma ten sam błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Ja dziś rano instalowałem rom i multilang na tym recovery i problemu nie było. Być może plik z romem ci się źle ściągnął. Pobierz jeszcze raz i wtedy spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki fyme za tutka. Mojego ZTE spodziewam się na dniach więc bardzo się przyda. Mam jednak pytanie odnośnie Backupu bo nie bardzo to ogarniam. Lepiej go zrobić od razu w ten sposób?

http://forum.gsmhosting.com/vbb/f606/factory-rom-backup-mt65xx-via-mtk-droid-root-tools-backup-unbrick-1666984/

Czy po wgraniu recovery z pierwszego postu i z poziomu telefonu ?

edit/

dobra, znalazłem odpowiedź w innym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

serwer miui nie działa,nazwa wsadu to miuiandroid_P188F07_jb-3.10.11 możesz sprawdzić czy nazwa się zgadza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Ja najpierw zrobiłem pełen backup wg tutka z twojego linku. Potem jak zabrałem się za MIUI to zrobiłem drugi już poziomu Recovery a dodatkowo zrobiłem backup imei w Mobile Uncle tak na wszelki wypadek. Lepiej mieć jeden backup za dużo niż jeden za mało ;) tym bardziej że backup za pomocą MTK Droid Root & Tools jest pełny, łącznie z fabrycznym układem partycji (czego nie robi backup z poziomu Recovery - sprawdzone )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tam jest krok po kroku napisane co masz zrobić + wszystkie pliki , skup się na tym

Jeśli telefon ci walnie to tylko backup z mtk droid toolsa ci pomoże....nic innego nie uruchomiło mojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    serwer miui nie działa,nazwa wsadu to miuiandroid_P188F07_jb-3.10.11 możesz sprawdzić czy nazwa się zgadza?

Nie zgadza się. Jest dostępna nowa wersja miuiandroid_P188F07_3.10.18_jb-4.2.zip i do tego multilang z tym samym numerem

EDIT

Serwery goo.im padły więc można pobierać z mirrorów:

ROM

Multilang

Edytowane przez fyme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom ściągałem wczoraj rano i nie spodziewałem się że dziś będzie nowszy,ale mimo to starszy rom powinien się wgrać na tym recovery czy może się mylę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Oczywiście że powinien. Ja do dziś miałem twoją wersję (też instalowaną na tym recovery)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi