Skocz do zawartości
fyme

TUTORIAL [ZTE V967s] Poprawna instalacja MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

fyme może masz jakiś pomysł dlaczego ten rom u mnie nie wchodzi? Może jakieś pliki trzeba usunąć czy coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Wszystko jest w pierwszym poście więc jak ściśle zastosowałeś się do opisu to nie powinno być żadnych problemów. Sam przeszedłem całą procedurę i wszystko było ok a dziś rano aktualizowałem rom i też wszystko śmiga. Żeby coś ogarnąć muszę znać treść błędu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość zrobienia skrótu sms danej osoby na pulpicie ? Z tego co widzę wyeksportować na pulpit mogę tylko "telefon do ..... " oraz " wyświetl kontakt "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

No to chyba nie ma takiej opcji bo też jej nie widzę ew. wyświetl kontakt a tam jak na niego klikniesz to masz wybór czy dzwonić czy pisać sms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy rom poszedł bez problemu,teraz mam dwa pytania do fyme ,w mobileunckle pokazuje unroot czyli telefon nie jest zrootowany ? i jak a raczej gdzie skonfigurować Aero ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Co do roota to aplikacja uprawnienia a w niej ROOT>Uprawnienia ROOT i włącz suwak, co do aero to pytanie zadaj Marcinowi bo właśnie to ogarnął a ja nie mam Aero

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aero2 konfigurujesz tak samo jak w zwykłym romie , wchodzisz w punkty dostępowe > Add plain > name: aero2 - apn: darmowy i zapisz , roaming ustawiasz na aero2 i to tyle..

Telefon jest zrootowany , wejdz w folder bezpieczeństwo , uprawnienia > root : on

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki,trochę inaczej jak w zwyklym androidzie i nie mogłem znaleźć,trzeba się będzie przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Jak chcesz trochę poznać MIUI to zajrzyj tutaj Znajdziesz dwa linki do opisów funkcji w MIUI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jonyk
    Czy jest możliwość zrobienia skrótu sms danej osoby na pulpicie ? Z tego co widzę wyeksportować na pulpit mogę tylko "telefon do ..... " oraz " wyświetl kontakt "

Możesz pobrać GO SMS Pro z marketu, dobra aplikacja do wysyłania smsów, sam jej używam i tam jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi