Skocz do zawartości
fyme

TUTORIAL [ZTE V967s] Poprawna instalacja MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za poradę,tego nie sprawdzałem,a jak bateria ci się sprawuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając to co inni piszą to powiedział bym, że słabo. Nawet 24 godzin nie wytrzyma a czytałem, że niektórym to i po 4 dni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy instalacja MIUI na Sgs 4(I 9505) przebiega tak samo jak na ZTE? Sorry jeżeli to głupie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego procesu, a tu jest szczegółowo opisany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0nr4d

Mnie bateria na miui trzyma minimum 2 dni. Internet włączony 24h (aero lub wifi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    Czy instalacja MIUI na Sgs 4(I 9505) przebiega tak samo jak na ZTE? Sorry jeżeli to głupie pytanie, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego procesu, a tu jest szczegółowo opisany. Pozdrawiam.

Z tego co czytałem to raczej nie do końca. W sgs4 dochodzi jeszcze instalacja kernela i pewnie procedura będzie trochę inna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki fyme. Dobrze było mieć ten sam fon (HD 2). Zawsze można było liczyć na Twoje szczegółowe wskazówki. Teraz muszę kochać samsunga i szukam na niego sposobu aby był bardziej elastyczny jak HD 2 z MIUI. lecę dalej przeszukiwać działy z Sgs 4 czy ktoś z powodzeniem zainstalował MIUI na sgs 4. Houk!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    Dzięki fyme. Dobrze było mieć ten sam fon (HD 2). Zawsze można było liczyć na Twoje szczegółowe wskazówki. Teraz muszę kochać samsunga i szukam na niego sposobu aby był bardziej elastyczny jak HD 2 z MIUI. lecę dalej przeszukiwać działy z Sgs 4 czy ktoś z powodzeniem zainstalował MIUI na sgs 4. Houk!

Wiedziałem że skądś kojarzę ten nick :D Ach Hd2 to były czasy... w każdym razie nie ma za co i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l1pa

fyme mam 3.11 miui

teraz, wczoraj ściągnąłem nowa 4

wrzucam na karte i instaluje z poziomi cwm ?

wkur..ia mnie ze co reset telefon, zawsze mi ikonki 10 przenosi sie na nastepny pulpit, i ustawienia książki sie dublują zawsze i musze przestawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

To masz coś namieszane w romie bo u mnie po restarcie nie dzieje się nic złego. W każdym razie jak chcesz inny rom (nowa 4 to rom czy wersja miui? jeśli wersja miui to nie musisz robić wipe ale jeśli to jest inny rom to przed instalacją wipe wszystkiego) to tak jak piszesz plik na kartę i instalacja z poziomu CWM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi