Skocz do zawartości
fyme

TUTORIAL [ZTE V967s] Poprawna instalacja MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

l1pa

instalowałem w listopadzie i zawsze mi sie coś resetuje, kontakty sie dublują, ikonki zawsze inne miejsce na pulpicie :D

ta miui nowego ze strony pl sciagnąłem

no teraz po resecie, jeszce nic nie robiłem znikło mi połowe aplikacji jak kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Dobra pamiętam, był taki błąd gdy apki instalowane były na karcie sd to po restarcie rozbiegały się radośnie po pulpitach. Błąd został naprawiony i już nie występuje a odnośnie kontaktów to nie masz przypadkiem zdublowanych kontaktów na koncie google? Albo synchronizujesz kontakty z dwóch kont np z google i z xiaomi wtedy będą się dublowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l1pa

rozbiegały spoko, ale czemu kasowały sie ikonki i już ponownie nie mogłem zainstalować

dobra jestem po aktualizacji i znowu aplikacje znikły i nie moge ich zainstalowac bo błąd 24

chyba nie bede co reset telefon sciagał po milion aplikacji bo sie same kasują, miałem program do przeglądania roota zeby zrobić tak jak ostatnio ale jego tez nie moge zainstalować, i od nowa kasowanie z roota pozostałości i instalcji mi pozostaje

edyt

teraz ani nie mam sklepu play, ani konta google, aplikacje nie moge zainstalować

fyme co na to teraz ?

---------- Post dołączono o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

tak

nie moge wejść do zarządzania sim, i uruchomić aero2.

zadzwonić też nie moge aplikacja została zatrzymana,

Edytowane przez l1pa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Aby zainstalować aplikację ponownie musisz wejść w data/data i usunąć folder z danymi aplikacji która wali błąd 24 i wtedy zainstalujesz apkę normalnie. Instalujesz apki na karcie SD?

Sklepiku nie ma bo po każdej aktualizacji romu musisz ponownie zainstalować gappsy. Wszystko ładnie opisane jest w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l1pa

no taaak robiłem. ale miałem program którego juz tez zainstalować nie moge. i znowu mam kasować szukać i motać. a btw klawiatura xperie miałem i już nie mam :P

którym programem moge tam wejśc ?

a mam pytanie drugie

mam obok v965 z chińskim CWm, czy moge go tym samym sposobem zrobić jak tutaj ?> tym mobil uncle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Mobileuncle jest uniwersalny dla platformy MTK więc nie powinno być żadnych problemów. Oczywiście to tylko moje przypuszczenie bo nie miałem styczności z tym modelem ale jeśli układ partycji jest ten sam ( a na 99% tak jest) to pójdzie bez problemu.

Co do kasowania danych z data/data to wystarczy jakiś manager plików jak es file explorer czy root explorer (ja osobiście mam Solid explorer) z prawami roota i problem rozwiążesz w kilka chwil. Swoją drogą problemy o których piszesz zostały poprawione jakiś czas temu więc dziwne że u ciebie nadal występują ;/ Może z okazji zmiany romu rozważ opcję rozszerzenia partycji na apki i wgraj rom na nowo. To załatwi problem małej ilości miejsca na apki w telefonie i nie będzie konieczności instalacji apek na karcie sd. No chyba że 2,6 GB to dla ciebie za mało na instalację używanych przez ciebie apek...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l1pa

mam te partycje rozszerzone, i ustawione mam zeby instalowało na karte sd albo nośnik usb bo nie mam innego do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystając z tego tematu, czy ktoś posiada wiedzę jak sprawić aby w najnowszym miui działała funkcja okresowego wył i zał telefonu? Zauważyłem ostatnio, iż nie zawsze to działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    mam te partycje rozszerzone, i ustawione mam zeby instalowało na karte sd albo nośnik usb bo nie mam innego do wyboru.

Ja mam tak jak na screenie i żadnego problemu z apkami nie mam

ga6abuzy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l1pa

rana pousuwam pozostałości tych aplikacji i zrobie reset telefonu.

Hello :D

---------- Post dołączono o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

rana pousuwam pozostałości tych aplikacji i zrobie reset telefonu.

Hello :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi