Skocz do zawartości
fyme

TUTORIAL [ZTE V967s] Poprawna instalacja MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Pobierz te drugie. MIUIPolska_Dodatki-PL_gapps-4.2.2_signed.zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie MIUI dla V967s jest tylko 4.3.21. Polecisz tą wersję czy którąś starszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Polecę ci 4.3.7 bo jest stabilna. Co prawda wyszedł już rom w wersji 4.3.28 ale go nie testowałem więc nie mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że 4.3.7 jest wolna od wad, które wymieniają użytkownicy nowszych wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

No jeśli się nastawiasz na super jakość i brak jakichkolwiek wad to się przejedziesz niestety. Miui to port więc nie wszystko działa jak powinno. W wersji 4.3.7 są to pierdoły ale nie wszystkie da się obejść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Nie, ja obecnie mam LewaOS ale przez ostatnie dwa wydania wracałem do 4.3.7. W 4.3.14 brak obsługi dualsim dla smsów a 4.3.21 robiła mi takie kwiatki że pisać szkoda :facepalm: natomiast jak pisałem wcześniej nie testowałem jeszcze najnowszej wersji 4.3.28.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj fakt, zapomniałem o LewaOS. Czytałem że co tydzień MIUI wypuszcza aktualizacje. Czy jeśli wgram 4.3.7 to będe mógł zaktualizować np do tego 4.3.28? Czy wymagać to będzie wgrania od nowa wersji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Aktualizacje możesz zrobić zawsze albo nigdy. Nie ma obowiązku wgrywania każdej wersji więc na 4.3.7 spokojnie możesz wgrać 4.3.28 i tak samo łatwo możesz wrócić z 28 na 3. Oczywiście nie tracisz przy tym żadnych danych (podczas aktualizacji nie robisz żadnego wipe)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_usz

Witam serdecznie.przeczytałem wszystkie wątki i nie mogę dalej poradzić sobie z telefonie,mianowicie telefon kupiłem na aliexpress z chinskim softem i próbuje od tygodnia to zmienić robie dokładnie tak jak w pierwszym poscie ale nic nie idzie tak jak pisze.po zainstalowaniu mobileunce z karty sd(brak google play)telefon pokazuje unroot mimo iż posiada supersu.próbowałem też wgrywać przez system ale wyskakuje mi installed aborted.proszę o pomoc jak ruszyć ten telefon lub jak dograć google play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi