Skocz do zawartości
Maxximal11

Tablet nie działa bez zewnętrznego zasilania

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tab nie wiem dlaczego działa tylko z podłączonym zasilaniem. Bez prądu z zewnątrz nie chce nawet mignąć ekran. Gdy podłączam go pod ładowarkę urządzenie włącza się jakby nigdy nic, jedynie resetuję się data i czas. Jednocześnie pokazuje że bateria jest naładowana w 100%. Jak wyciągam wtyczkę to tak jakbym wyciągnął zasilacz z kompa - czarny ekran i koniec. Moim zdaniem to najprawdopodobniej problem gdzieś na linii wtyczka-akumulator. Otworzyłem obudowę i wszystko jest nienaruszone. I tu kończą mi się pomysły, nie wiem już co dalej i jak mógłbym zrobić. Poproszę o małą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ps. Sprawdziłem napięcie na baterii. Wszystko w normie więc nie w tym jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dłuższym czasie i rozebraniu urządzenia na części elementarne postanowiłem zagrać Vabank. W sumie to i tak nic nie miałem do stracenia. Ktoś mi kiedyś powiedział że jakaś wadliwa seria kart graficznych po przygrzaniu w piekarniku zaczynała działać. Czemu miałbym nie zaryzykować? No i wsadziłem płytę główną na 9 min w 200 stopni. A najmśmieszniejsze że zaczęło działać :D Poważnie. tylko musiałem gdzieś po drodze źle przylutować antenę wifi ale tak jest wszystko okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi