Skocz do zawartości
twojtus

Nowy rom 2.51 dla Centralnej Europy

Rekomendowane odpowiedzi

sp4ubw

Mnie obchodzą liczby, gdyż jasno pokazują czy jest szybki czy nie. W skrócie Q = 1400 punktów. Da się używać bez JITa. Wszytko poprawnie działa włącznie z kamerą. System od wrzucenia nie zaliczył FC. Root bezproblemowy, clockowordmod też bez problemu. Adfree działa. Można śmiało wgrywać do telefonu.

Q1a.png

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wgrywając tego roma to przywróci mi się mój stary tzn.oryginalny androidowy motyw (górna belka) gdyż ja parę dni temu wspominałem że ikonki mi się przestawiły.

Czy trzeba go flashować czy cuś xd?

Muszę trochę poczytać o tym wgrywaniu romów...

Ewentualnie jakby komuś udało by się zrobić oryginalny motyw żeby działał pod metamorphem to byłbym wdzięczny.

Tapnięte z Motoroli Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm... SP4UBW czy ty nie wystepowales przypadkiem na matraxie? :P Spoko cyferki sa OK tylko srednio sie maja do stabilnosci i plynnosci systemu najlepszym przykladem jest Nexus One z ktorym stycznosc mam na codzien, soft 2.2, Quadrant ponad 1600pkt a muli Home i Drawer (launcher Pro) niemilosiernie :/ Wole miec 1200 u siebie i bardzo dobra plynnosc jak ma to miejsce u mnie teraz, zero klatkowania, czy zamulek ;) sp4ubw a jak z polskim jezykiem jest? Niby CE ale wole sie upewnic ;) I jak chodzi sam system? Oczywiscie z innym Launcherem niz motoroli ;) Lepszy od 2.34.1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Jak widzisz po latach wracam do motoroli :) Akurat Defy ma stabilne ROMy, wiec cyfry wystarczaja. Gdyby to byl Nexus czy Spica to bym tez nie zwracal uwagi na wynik quadranta. Wersja CE zawiera jezyk polski. ROM jest stabilny i szybki jak na Eclair. Chociaz jak dla mnie - jednak - brakuje JITa z 2.2. Pewnie pojawi sie za jakis czas, zabaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się właśnie nad zmianą na ten rom, wiecie może jakie zmiany wprowadza ?

sp4ubw jak uzyskałeś czarny status bar ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm... Czy ci co wgrali tez maja wrazenie ze 2.34.1 chodzil sprawniej troche (szybciej plynniej)? Na Launcher Pro i w grach mowie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Już chciałem się skusić, ale jednak poczekam na oficjalne FroYo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Myslę, że warto się skusić. Dla mnie pasuje obsługa latarki, która już się nie zawiesza po przejściu w standby jak we wczesniejszym ROMie. Poprawnie działa aparat i kamera w każdej aplikacji (w 2.34 były z tym problemy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Zastanawiam się czemu nie można zaktualizować automatycznie lub z oficjalnej strony motoroli.

Powiem szczerze, że najbardziej mnie martwi brak możliwości downdrade'u.

Edytowane przez bether

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie zainstalowane appsy zostają czy muszę wgrywać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi