Skocz do zawartości
twojtus

Nowy rom 2.51 dla Centralnej Europy

Rekomendowane odpowiedzi

bether

Nic nie ginie, programy i kontakty wszystkie zostają.

.

.

.

Ja też już mam :-)

edit:

@aLabsko Po chwilach testów zauważyłem wręcz coś przeciwnego wszystko działa trochę sprawniej i płynniej nawet stockowy Launcher :)

Tak jak już @sp4ubw napisał nawet aplikacje 3rd party używające kamery działają dobrze. Wg mnie z tym softem (root+recovery) można spokojnie czekać na FroYo :-)

Edytowane przez bether

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w tym sofcie jest ta standardowa nakladka jaka jest w telefonach Play'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli chodzi Ci o launcher od motoroli to tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, tak czytam różne fora i chyba jestem jedynym, któremu sie ten standardowy luncher podoba :)

To zabieram się do wgrywania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

@Strielok ja też używam cały czas tego od Motoroli, a sofcik super wszystko śmiga wyśmienicie, bo w 2.34 był chyba jakiś bug z aparatem po za tym też był szybki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ajgor

Może to głupie ,ale zupełnie nie wiem jak zaktualizować ten telefon. Z poziomu telefonu wyskakuje mi że sprawdzanie aktualizacji jest nie dostępne(wspominałem w osobnym temacie), a po podłączeniu do komputera i uruchomieniu programu Motorola Software Update wyświetla sę komunikat że telefon ma aktualne oprogramowanie. Dziwi mnie tylko fakt,że ten program wykrywa jedynie IMEI telefonu a w miejscu numer modelu i operator jest n/a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Ajgor, RSD Lite 4.9 i plik ROMu + sterowniki. To jest Tobie potrzebne, a nie Motorola Software Update. Wszystko jest dostepne w tym dziale. Tematow jest raptem kilka - przejrzyj - sciagnij i wrzuc.

Zeby pozostali nie pytali o to, to wrzucilem dokladny opis na poczatek tego watka, trzeci post - zapraszam:

http://forum.android.com.pl/431339-post3.html

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjfox

sp4ubw - thx za przypomnienie opisu.

A spytam tak z tzw. nienacka - co daje 2.51 w porównaniu do np. 2.21 ?

Mi 2.21 (FR z Pixmanii) chodzi w miarę znośnie, zainstalowałem ADWLauncher i mnóstwo aplikacji (-: i zaczęło (albo nie zwracałem uwagi (-: ) mulić odblokowywanie telefonu. Kumpel ma DEFY z PLAY - polski ROM itd. + stock launcher (jeśli to ma znaczenie) - i odblokowywanie + przejście do ekranu głównego jest płynne (nie tak płynne jak w iPhone - ale jest (-: ). U mnie za to muli, pasek zatrzymuje się 2-3-4 x na ułamek sekundy, są 2-3 wibracje i po chwili się pojawia ekran. Nie jest płynnie... Jeśli 2.51 to zmieni to jestem za (_:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bether

Pomimo, że wiedziałem jak zainstalować ROM przez RSD to i tak stawiam piwczano :-) opisik przydatny i wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jaja miałem juz tego softa czyli 2.51.1 a nawet nie wiedzialem ze jest pl

no ale ja aktualizowalem przez telefon automatyczna aktualizacja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi