Skocz do zawartości
p4key

Krawędzie ekranu problem z dotykiem

Rekomendowane odpowiedzi

p4key

Witam!

Mam problem z moją Spicą. Od czasu, gdy telefon wrócił z naprawy (upadł na krawężnik i ekran się roztrzaska ), wariuje mi ekran. Wszystko jest dobrze, gdy nie piszę i nie używam lewej strony ekranu.

W przeciwnym razie dzieją się złe cuda. Nie mogę kliknąć litery A oraz Q, a także tego przycisku na zmianę klawiatury na numeryczną.

Jak przekręcę ekran, logicznie że nie działa mi spacja i klawisze obok niej. Co dziwne nieraz jak kliknę tą zamianę trybu klawiatury, to się zawiesza, a nieraz gdy piszę na literowej, wyskakują mi cyfry.

Wymiana ekranu kosztowała mnie ciężkie pieniądze 160zł.

Piszcie co robić, z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był w serwisie? Jak tak to idź do nich i ich ochrzań. Im większe wymagania na początku kłótni, tym więcej zyskasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Był w serwisie? Jak tak to idź do nich i ich ochrzań. Im większe wymagania na początku kłótni, tym więcej zyskasz

domi.nos ma racje tylko REKLAMACJA tu pomoże.Nie zwlekaj tylko znów do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p4key

Problem w tym, że oddany był do serwisu w moim mieście, więc nie wiem, czy uzna mi gwarancja. Oddałem tam, ponieważ gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych.

Powiedzcie, czy dać go do PLAYa, czy do tego miejsca, w którym był naprawiany ( jest to punkt w moim mieście Piotrkowie Trybunalskim, bardzo chwalony i ceniony przez wiele osób, słyszałem same pozytywy ).

Edytowane przez p4key
    bo się zdublował ;o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Powiedzcie, czy dać go do PLAYa, czy do tego miejsca, w którym był naprawiany

chyba lepiej tam gdzie naprawiali bo wtedy zareklamujesz naprawę jako źle wykonaną.Naprawiałeś w autoryzowanym serwisie samsunga???czy to jakiś inny serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p4key

Inny, bo samsung raczej nie ma swoich oddziałów w całej Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieć nie ma, ale autoryzowane serwisy Samsunga to zazwyczaj zwykłe serwisy/komisy zajmujące się naprawą (również gwarancyjną) oraz sprzedażą autoryzowanych akcesorii (zazwyczaj T1 itp też znajdziesz). Więc praktycznie w każdym większym mieście, i w większości małych jest serwis, w którym bez utraty gwarancji naprawisz telefon, nawet jeśli szkoda była z twojego powodu (zapłacisz, ale nie utracisz gwarancji ;-)), a naprawiając telefon w nieautoryzowanym serwisie naraziłeś się na robotę "na-odwal-się", co oznacza utratę gwarancji oraz nie wiadomo czy uda Ci się dostać zwrot pieniędzy bądź naprawienie przez nich szkody. Ale powodzenia. Następnym razem polecam stronę Samsunga i znalezienie autoryzowanego serwisu ;-)

Żem się rozpisał, ale jeden z pierwszych postów i w dodatku na temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p4key

MaclawPL bardzo dobra odpowiedź, tego właśnie szukałem :D. Jutro prawdopodobnie udam się do tego serwisu i powiem jak było, poproszę ich o jakieś może ponowne założenie ekranu, bo z tego co mi się wydaje z jednej strony jest wyżej, a z drugiej niżej. Najwyżej za robociznę dopłacę te 10-15 zł, bo więcej nie mam zamiaru. Ewentualnie, pogadam z sąsiadem co w Playu pracuje i może on mi jakoś załatwi po znajomości coś w Playu z gwarancją ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

Ale pod żadnym pozorem nie płać! Jak spartolili robotę to niech za darmo naprawią i jeszcze ładnie przeprosza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi